Wpis z mikrobloga

Nie powiem, ten rusek o ksywie FitGirl wpadł na genialny pomysł, przecież to oczywiste, że simpy i inni spermiarze będą mu wpłacać hajs, bo ma avatar z Audrey Tautou i nick jak laska.

Naparza tymi repackami aż miło, ale taki DODI robi je lepiej, średnio instalują się 2-3x szybciej kosztem minimalnie większego rozmiaru (np. nowy GoW: Fitgirl 65GB, DODI 68GB), typ był chory, ale robił repacki, póki nie zapadł w śpiączkę (p---b xD), częściej je aktualizuje, kiedyś robił ich też dużo więcej niż "ona" i wrzucał bardziej niszowe gry. Jego zalety można mnożyć.

Oficjalnie pisze ile dostał kasy w dotacjach i na przykład od 1 do 20 września ludzie wpłacili mu 155 €. Dam sobie rękę uciąć, że FitGirl dostaje hajs liczony w tysiącach euro.
To jest odpowiednik robienia kobiecej postaci w MMORPG, od razu masz z górki, bo frajerzy dadzą Ci dobry sprzęt i będą wokół Ciebie skakać, pomogą expić itd.

Mógłbym się kłócić, że spermiarze są jedną z najbardziej szkodliwych grup społecznych, jaka istnieje.

#spermiarzalert #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #piratujo #gry
Nupharizar - Nie powiem, ten rusek o ksywie FitGirl wpadł na genialny pomysł, przecie...

źródło: rusek

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nupharizar: dodatkowo ciągle podgryza dodiego w komentarzach.. ostatnio zarzuciła mu, że wstawił początkowo na swoją stronę repacka zrobionego przez kogoś innego z forum cs.rin.ru (oczywiście z podanym źródłem) i na tym zarabia. tymczasem hipokrytka sama dodaje aktualizacje elamigosa do swoich wstawek xD a to chyba jedyny repacker, który kupuje gry, a nie bierze ze sceny lub forum i zawsze ma pierwszy dostępne updejty do gier.

zaye93 - @Nupharizar: dodatkowo ciągle podgryza dodiego w komentarzach.. ostatnio zar...

źródło: 24-09-21_firefox_280

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@KarolSpl: zawsze mnie zastanawiało to świrowanie z bezpieczeństwem, piracę od tak dawna, że pamiętam jak ściągało się gry przez Peer2Mail, a w życiu nie miałem wirusa, który by mi jakoś zaszkodził (oprócz Czarnobyla kilka lat wcześniej, ale to nie z mojej winy). Ściągałem praktycznie zewsząd, a w Windowsie od kilkunastu lat mam wyłączone każde zabezpieczenie, jakie tylko się da, bo mnie denerwują i nic, ale może mam po prostu szczęście.

@LamajHarma zdziwiłbyś się, na Reddicie się o to nie raz kłócą jak jebnięci xD Zresztą wrzucam niżej screena komentarza sprzed 11h.

@zaye93 tak, prawie kazda aktualizacja to elamigos ukradziony z cs.rin.ru xD Ale z całej pirackiej sceny (o ile można do niej też zaliczyć repackerów) moja ulubiona postać to zdecydowanie Empress. Oprócz tego, że też jest udawaną kobietą z bandą simpów i to tak dużą bandą, że ostatnio postanowiła porzucić crackowanie Denuvo i zajęła się robieniem gry MMO (xD) to jeszcze jest totalnym świrem (lub grupą świrów). Uwielbiam czytać NFO do jej gier, bo to zawsze jest nieziemska beka, ale przynajmniej pokazuje, że można być jednocześnie geniuszem i debilem. Poniżej próbka z NFO
Nupharizar - @KarolSpl: zawsze mnie zastanawiało to świrowanie z bezpieczeństwem, pir...

źródło: Screenshot 2024-09-21 at 23-17-46 A Call for Donations - FitGirl Repacks

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@zaye93: Holly shieeet, nie widziałem tego postu, a nie wiem jak to się stało bo dość często wchodzę na r/hobbydrama. Pięknie to gościu opisał, dzięki za podesłanie.

Swoją drogą to z ciekawości wszedłem przed chwilą na jej kanał na telegramie i nie dość, że nie traci na popularności, bo jej wpisy mają po kilka tysięcy reakcji to jeszcze zaczęła robić muzę xDD

Solar Goddess na Tidal.com no jebłem.

Edit: Na
  • Odpowiedz
Nie powiem, ten rusek o ksywie FitGirl wpadł na genialny pomysł, przecież to oczywiste, że simpy i inni spermiarze będą mu wpłacać hajs, bo ma avatar z Audrey Tautou i nick jak laska.


@Nupharizar: Spermiarze to jedna z najgorszych współczesnych chorób.
  • Odpowiedz