Wpis z mikrobloga

#frajerzyzmlm #mlm I jest kolejny pozer i oszust i... ajfon choć durna pewnie nawet nie wie co to EXIF czy DNS ale 3 oczka som za 5 kafli. No ale jak w 10 dni 17k to w miesiąc tyle co prezes KGHM, stać na zachcianki. I to matka i w tym wieku. No, no.
cyganztorunia - #frajerzyzmlm #mlm I jest kolejny pozer i oszust i... ajfon choć durn...

źródło: mlm_ajfon

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ajfon choć durna pewnie nawet nie wie co to EXIF czy DNS


@cyganztorunia: ale o co ty teraz płaczesz? ze wszystkich rzeczy za które można j---ć mlmiarzy to akurat jest najgłupszy powód jaki widziałem xD
  • Odpowiedz
@cyganztorunia Jedna rzecz mnie zastanawia, dlaczego ci "milionerzy", dziwnym trafem nie posiadają podstaw interpunkcji? Nie mówiąc już o tym, że dla wielu problemem jest poprawne napisanie zdania, bez żadnych błędów interpunkcyjnych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: myślę, że z tymi studiami, to ona by chciała skończyć, ale ledwo się dostała (pomimo tego że, jakieś proste humanistyczne) i wypadła z tematu po 1-2 semestrach. Stąd taka scamowa szopka xD do roboty to nie pójdzie bo ścierwu uwłacza uczciwa, fizyczna praca do której się nadaje, bo ego boli, a kaszojada trzeba wykarmić. Zasiłki to jedno i średnio starczają, ale może sobie dorobię na frajerach nagrywając takie gówna,
  • Odpowiedz
@cyganztorunia ale to nawet nie jest ona. To są konta jak one same mówią faceless. Wrzucają posty o tym że możesz prowadzić konto bez twarzy, zamiast tego wrzucać jakieś obrazy i filmy ze stocku i gadać o sprzedawaniu „produktów cyfrowych”. Te produkty cyfrowe to właśnie te ebooki o prowadzeniu konta faceless. To jest poprostu kolejny rodzaj piramidy, tylko nikt już nie owija w bawełnę tylko wprost mówią że to piramida. Kierują
  • Odpowiedz
@cyganztorunia: niesamowite dla mnie jest to nawoływanie do wyjścia z matrixu, gdy cały czas się bazuje na pieniądzach.
Imo ludzie którzy się realizują pracując nie dla pieniędzy, ale dla przyjemności i chęci przeżycia dobrze swojego życia to są ci, którzy się wyrwali z matrixa. Ludzie którzy bardziej cenią doświadczenia a nie hajs, czy stanowiska
  • Odpowiedz