Wpis z mikrobloga

@red7000: ja wiem, że to sebixowate jest, ale na takiego s--------a to tylko kominiarka na łeb i bejsbolem w nogi. Tam, w pustym łbie, nie ma miejsca na refleksje. Tylko strach takich trzyma
  • Odpowiedz
Polak Polakowi to najczęściej pomaga, często bezinteresownie.


@przemytni-azbestu: Polak-katolik nigdy nie pomaga bezinteresownie. Nawet jak nie ma z tego korzyści doczesnych to zbiera sobie plusiki na tzw. "sąd ostateczny". Poziom zrycia bań religią w tym kraju jest srogi.
  • Odpowiedz
To są pojedyncze czarne owce, a nie standard... Więc krzywdzące jest pisanie Polak Polakowi Polakiem. Polak Polakowi to najczęściej pomaga, często bezinteresownie.


@przemytni-azbestu Ojej. Mam nadzieję że wszyscy plusujacy poza oburzeniem, że się pluje ma Polaków będą mieli chwilę autorefleksji że uogolnianie jest złe.
  • Odpowiedz
  • 6
@whiskas

@red7000: Ta woda i tak by ich zalała i ten murek by ich przed niczym nie uratował.

A to okej, można się rozejść. Idąc tym tokiem myślenia to milioner od Bociana dobrze, że koparką rozkopał wał. Przecież ta woda i tak by ich zalała.
  • Odpowiedz
@red7000: O i to jest piękny przykład polskości takie to prawdziwe bo nie udowodnisz nic a im nic nie grozi i się śmiać będą z tego dziękuję dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@red7000: ale przecież jeżeli chłop rozbiera kawałek swojego płotu, na swojej działce, to o czym mowa? Nie ogarnął odpływu stawiając go to ogarnia awaryjnie teraz.
Tekst pisany z zarzutem, jakby ktoś mu specjalnie wody na plac dolewał xD
Swoją drogą jak autor tekstu jest takim zwolennikiem trzymania deszczówki na podwórku to czemu sam ogrodził swój utwardzony plac siatka a nie zrobił muru? Żeby sąsiadom spływało?
  • Odpowiedz