Wpis z mikrobloga

@Metylo:

najem w DE jest w tej samej cenie z grubsza co w Polsce - mowa o glownych osrodkach (poza Monachium).
W Niemczech te ceny to skandal i narodowa debata - w Polsce wzruszenie ramionami i dalsze zaciskanie pasa..... przy roznicy w zarobkach x2 :)
  • Odpowiedz
Teraz dodaj do wykresu zarobki.


@PanKapibara: To my się bogacimy w końcu czy nie? Bo wychodzi na to, że coraz więcej zarabiamy jakichś c---a wartych smoczych papierków do podcierania d--y, tylko nie za bardzo więcej da się za to kupić xD

Także nooo, bogactwo że hoho. A w latach 90 to dopiero było bogactwo, ludzie byli tak bogaci że pieniądze taczkami wozili.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@PanKapibara kto i gdzie się bogacił? Dodałbym ale medianę wynagrodzeń mamy od 2024 r.

"Mediana wynagrodzeń w gospodarce narodowej w styczniu 2024 r. wyniosła 5970,00 zł. Oznacza to, że połowie zatrudnionych zostało wypłacone wynagrodzenie nie wyższe niż ta kwota"
Połowa osób nie zarabia więcej niż 5970 brutto ale jesteśmy zaje.... bogaci xD

Statystycznie ta biedniejsza część społeczeństwa wynajmuje mieszkania, ale ich można ruc**ć bez końca, w końcu każdy na ich w
  • Odpowiedz
@Khaine: Ja 10 lat temu się czułem, bogatszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) czułem, że byłem w środku mając te 2800 do łapy, teraz? z 15k ledwo starcza na waciki, więc wszystkich jebło porówno i wszystkim żyje się gorzej niż 10lat temu. Bo na ile wycenisz, fakt że podczas wakacji nie widziałeś ani jednego murzyna?? A teraz to jak z domu wyjdę to non stop czarni, nie
  • Odpowiedz