Wpis z mikrobloga

"Sutryk przekazał ponadto, że rozmawiał z merem Lwowa Andrijem Sadowym. Włodarz ukraińskiego miasta miał zaproponować pomoc. Sutryk - zgodnie ze swoimi słowami - jednak odmówił. - Mer Lwowa powiedział, że jeśli jest potrzeba wysłania wsparcia do Wrocławia, to jest gotowy. Odmówiłem tej pomocy. To miłe, że Ukraińcy mimo trudnej sytuacji pamiętają o nas - zaznaczył."

to miłe, że ludzie którzy też są w c------j sytuacji proponują pomoc ( ʖ̯) a kurfederaci d--a cicho

link

#wroclaw #powodz #ukraina #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pekak nie no, wiadomo. Można uznać ze w Wołyniu nic się nie stało, bo Ukrainiec powiedział że jest gotowy wysłać jakichś tam ludzi xD nawet nie wysłał
  • Odpowiedz
@kalosz_zaglady: Jakie wypędzenie z Wilna? W sensie wypędzenie Polaków po 1945? Przed wojną 90% mieszkańców Wilna to byli Polacy i Żydzi typie XD Za co mamy przepraszać, że Litwini z d--y chcieli to miasto, bo historycznie było ich? Dosłownie kibicujesz przedwojennemu rewizjonizmowi nacjonalizmowi i rasizmowi Litwinow. Ale wiadomo wszystko jest czarno białe i Polak zawsze najgorszy i powinniśmy w ogóle wszystko oddać wszystkim łącznie z obywatelami (którzy w ZSRR na
  • Odpowiedz
@Goronco: no wiadomo, teraz jak ukrainiec pierdnie to od razu trzeba im kazać przepraszać za Wołyń. Zamiast się cieszyć, że mimo wojny chcą nam pomóc w trudnej sytuacji to lepiej teraz im kazać ekshumować groby.
  • Odpowiedz
ja jestem ciekaw czy oni tak ekshumacje na Wołyniu są w stanie zaproponować ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niedorzecznybubr: ja jestem ciekawy za to czy jutro w rosji coś napomną o tym co zrobili Polsce 85 lat temu i czy oficjalnie coś powiedzą dla Polski. Bardziej ciekawy tego jestem niż ekshumacji na wołyniu
  • Odpowiedz
@pekak: może dlatego że Mer Lwowa jest wyznawcą UPA i zasłonił lwy na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Oczywiście możemy udawać że nic się nie stało tak jak Polacy z kompleksami lubią
  • Odpowiedz
Wszystko jest czarno białe - Polak zawsze najlepszy i niczemu nie jest winny


@kalosz_zaglady: Widzisz, nigdzie tego nie napisałem. Za to już dosyć mam gadania odwrotnego - Polska zawsze najgorsza, wszystkiemu winna. A pisanie jakiś bzdur o przesiedleniu Wileńczyków... To idealny przykład takiego myślenia. Wileńszczyzna - prowincja w niektórych regionach może tak, w mieście - nie. Warto też zaznaczyć że mimo wszystko pod Kownem na Litwie zostało na prowincji akurat
  • Odpowiedz