Wpis z mikrobloga

@Farezowsky: ale, że co? Kupujesz post sowiecką rudere, licząc na to że zaleje by potem zrobić jej remont na koszt podatników i domagać się zbiornika do retencji by więcej nie zalało? Chyba nie ma dekady by ich nie zalało. Czas skończyć z budowaniem się na terenach zalewowych.
  • Odpowiedz
@Farezowsky: a czemu mają dostać za darmo? Po pierwsze mogli się ubezpieczyć
Budując dom w takiej okolicy wypadałoby podnieść działkę odrobine XD przecież widać że 90% domów jest tam wybudowane w dole i każdy miał w p-----e podnoszenie działki bo szkods kasy i olaboga zalewa mnie.
  • Odpowiedz
Dla developerów kredycik 0%, dla Pana Panie Areczku 1,5-2,5% na odbudowę infrastruktury krytycznej miasta


@Farezowsky: masz link gdzie można ten kredycik wziąć? Bo tak od roku p------a a ja bym chciał jednak konkret zobaczyć xD
  • Odpowiedz
@goodlife1: @N331 @SuicideLeopard czytać nie umiecie czy po prostu jesteście odklejeni? Nie chodzi o to, że wyśmiewamy "ministrę" że chce oferować pożyczki na odbudowę domów, kanalizacji w domu czy na ogrzewanie tylko na odbudowę INFRASTRUKTURY KRYTYCZNEJ miast i miejscowości w POLSCE. Ja pieprzę, pożyczkę to chyba mogliby dać Czesi albo Niemcy, a nie rząd Polski
  • Odpowiedz