Wpis z mikrobloga

#powodz Ludzie powinni przestać porównywać obecną sytuację z 97 r. Obecna powódź to jakiś dowcip w porównaniu z tamtymi wydarzeniami. Niestety pismatutki grzeją temat niemiłosiernie i piszą o jakiejś tragedii, bo zalało parę miasteczeki regionów, które są podatne na podtopienia. Najgorsze w tym wszystkim będzie to, że większość 5ych ludzi żyjących na takich obszarach nie ubezpiecza się, więc znów będzie zebranie o pomoc państwa, jak to bywa w polskim socjalistycznym piekiełku. Już widzę, jak POPiS będzie się prześcigał w rozrzucaniu publicznej kasy, żeby robić sobie darmową reklamę
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Noelski: mówisz o tym co było w 97r
z wodą według mnie jest porównywalna
Tylko Otoczenie się zmieniło ludzie którzy ucierpieli nie zostali w tym miejscu tylko wyjechali poza tym nie ma co porównywać tamten rok z dzisiejszym mam wrażenie że jesteś zawiedziony
Dziś się stawia bramy szandarowe na Syberii skąd pochodzisz pewnie nie ma takich nowinek
Trzymaj w nagrode
trinty - @Noelski: mówisz o tym co było w 97r
z wodą według mnie jest porównywalna 
T...

źródło: 1000009184

Pobierz
  • Odpowiedz
@smutny_przerebel

@Noelski: chryste, kolejny szur. Niech zgadnę, kucfederata?


Akurat z szurami jest tak, że częściowo mają rację - jak na przykładzie covid, i kolejnych dawek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podejrzewam że w tym przypadku będzie identycznie - finalnie będzie tak jak pisze Noelski, czyli skutki będą mniejsze niż z powodzi w 1997 roku. Aczkolwiek to tylko moje domysły, na podstawie obecnie dostępnych danych. Wstępne potwierdzone
  • Odpowiedz
@finchharold: i z odry, która będzie mieć w sobie falę z jarnotłówka/prudnika/krapkowic/opola. Tam nie ma takiego pogromu, jak fala z nysy, ale to też się doda, bo racibórz jest w górze rzeki
  • Odpowiedz