Wpis z mikrobloga

  • 186
@hrumque: przecież tam masa ludzi z wschodu mieszka którzy zostali przesiedleni z terenów dawnych kresów, a nie jeden będzie miał przodków z ukrainy, ruskich itp
  • Odpowiedz
  • 1
No tak według wykopków powinni wrzucić samochód do rzeki. K---a brzmicie jak byście im zazdrościli tej audi
  • Odpowiedz
@GrzegorzSkawinski: ale serio na tych poniemieckich wioskach to się często nic nie zmieniło od 1945 xD Woziłem nawozy do różnych rolników na dolnym śląsku, to wielkie gospodarstwa zapuszczone jak w Prypeci. Żeby jeszcze porządek jakiś trzymać i ład, a to wszystko rozje*ane i poklejone gównem.
  • Odpowiedz
@g5fjju: Tutaj już sobie całe historie dopisują, huk rozrywanych dup na mirko bo zobaczyli 10letnią Q7 na wiosce.
Takiego potoku gówna z jadem i pogardą dawno nie było.
  • Odpowiedz
@ubranyGRUBAS: no cóż, ziemie pod tymczasowym polskim zarządem, zaraz przyjdzie niemiec i zabierze, to po xuj coś robić jak to nie moje. Po upadku komuny ludzie zaczęli stamtąd spierdzielać, więc nie ma dla kogo tego remontować, jedynie wstawić nowe okno w izbie gdzie śpi, żeby zimą nie ciągło, więc w sumie lepiej jak się zawali
  • Odpowiedz
@Snusmumriken_: nie mówię o wszystkich żebyście się nie obrażali. Ale tam po wojnie z tymi ludzmi byl naprawde dziki zachód. Kiedyś czytałem na ten temat. Siostra mojej babci tam mieszkała to cuda się tam dzialy że wróciła z powrotem.
  • Odpowiedz