Wpis z mikrobloga

Już przestało pokazywać na zwykłym allegro oferty z allegrolokalnie?
Jak korzystać z tego allegrolokalnie? Chce przeglądać oferty wystawione w ciągu X godzin, robię to kilka razy dziennie. Brak daty wystawienia przy ofercie i co, oni myślą, że będą to przeglądał w ciemno oferty od "najnowszych"?
#allegro #allegrolokalnie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vadzior: Obecnie w wynikach wyszukiwania na Allegro znajdziesz również oferty z Allegro Lokalnie. Zmiana wchodzi w życie 1 października. Tutaj znajdziesz link do zapowiedzi: https://help.allegro.com/sell/pl/a/nowosci-i-zmiany-dla-sprzedajacych-w-sierpniu-i-pazdzierniku-m0dj98KYyfZ#wiekszosc-ogloszen-ktore-wystawiasz-na-allegro-lokalnie-bedzie-widoczna-tylko-na-allegro-lokalnie
Nie pokazujemy przy ofercie konkretnej daty i godziny opublikowania aukcji - sortowanie ofert od najnowszych jest, w tym przypadku, jedyną opcją. Pozdrawiamy!
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: Coś jest nie tak w takim razie. Bo nie wyświetliło mi na allegro oferty z allegrolokalnie. Konkretnie tej - https://allegrolokalnie.pl/oferta/stary-budzik-japy-freres-p6h?navCategoryId=26072
To tylko przykład, znalazłem więcej takich ofert. A gwarantuje, że przeglądam to bardzo uważnie :)
Nie mam żadnej oferty z allegrolokalnie na allegro prócz jednej losowej na samym dole na każdej stronie - wygląda to na jakąś formę reklamy bo zawsze jest to jedna ofert losowa która nie poddaje
  • Odpowiedz
@Vadzior: Nie wyświetli ci bo pewnie nie jest podpięty w żadnym katalogu produktów, więc bez fikołków wyszukiwarka ci go nie pokaże. A od 01.10 już nawet fikołki przestaną działać, poza tym wywalą z allegro oferty allegrolokalnie, więc nie będziesz miał problemu.

Polecam przesiadę do konkurencji. OLX, Erli, Amazon (tfu), czy nawet szukanie produktów przez google... bo allegro zaraz odpala spłuczkę kibla w kórym ochoczo się pluska.
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123 Rozumiem ale szukam nie nowych rzeczy, a antyków, staroci, części i tak dalej. Nie sprzedaja tego wielkie firmy tylko małe antykwariaty i osoby prywatne. Olx jak najbardziej. Ale na amazonie nic nie znajdę
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123 bo to dwa oddzielne portale więc więcej zabawy. Na allegro jest ok z wyszukiwaniem nowych ofert, a na lokalnie juź nie. Opisałem to wyżej w odpowiedzi do konta Allegro.
A jakie zmiany planują to nawet nie wiem
  • Odpowiedz
  • 0
@pietryna123 to wiem ale już teraz nie mam prócz jednej losowej oferty xd
A skoro jest tu konto allegro to może coś się zaproponuje. Pamiętam pare lat temu jak Allegro wycofalo opcje "wystawiona oferta w ciągu X godzin/dni" to być może dzięki mnie wywalczyłem aby opcja ta została w kategoriach antyki oraz kolekcje. Pisałem maile do nich i napisali, że dodadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tu
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: Jeszcze jedno, choć pewnie i tak g---o z tego będzie xD
Jakaś możliwość sortowania na allegrolokalnie w obserwowanych? Czy też nie? Bo obecnie to nie wiem jak to sortuje, pewnie po kolejności dodania do obserwowania, tak więc już wiem czemu poznikały mi oferty licytacji (dzięki Allegro!). Po prostu były na innych stronach. Ale skąd człowiek ma wiedzieć, jak na pierwszej stronie mam licytację 1 dzień do końca, kolejną 2
  • Odpowiedz