Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy w sumie #coolstory ale na pewno #bekazrozowychpaskow #rozowepaski

Moja narzeczona była ostatnio spotkać się ze swoimi koleżankami. Wywiązała się rozmowa na temat dzieci, no i 2 z nich mówiąc całkowicie serio chcą nazwać swoich pierwszych synów imionami swoich pierwszych miłości. POWAŻNIE.

Jeden to jakiś Mateusz a drugi Michał czy coś. A jedna z nich wielce zdziwiona że jej obecny facet się na to nie zgadza. Dobrze że moja kobieta jest normalna i stwierdziła że chyba je #!$%@?ło.

Wychodzi na to że ja swoją pierwszą córkę musiałbym nazwać "różowa wojowniczka" z power rangers.
  • 44
  • Odpowiedz
@kate1990: Twój facet się na to zgodził? Bardzo dobrze kojarzy? To może facet powinien dać imię pierwszej dziewczynie z którą spał. Chciałabyś tego? :)
  • Odpowiedz
@kate1990: według mnie spoko pomysł i jako niebieski polecam to wszystkim różowympaskom... Tylko niech #!$%@? do tego swojego pierwszego i nazwa dzieciaka Mirek junior, skoro tak ich to #!$%@? grzeje!
  • Odpowiedz
@Krs90: Nie wiem czy jest się o co spinać, ja bym tak nie postąpiła, aczkolwiek wolę żeby moje dziecko miało na imię w miarę normalnie, a nie Kajla (autentyk sprzed 3 dni), Dżesika itp., to jest jeszcze gorszy pomysł :P
  • Odpowiedz
@HorribileDictu:

Nie wiem czy jest się o co spinać, ja bym tak nie postąpiła, aczkolwiek wolę żeby moje dziecko miało na imię w miarę normalnie, a nie Kajla (autentyk sprzed 3 dni), Dżesika itp., to jest jeszcze gorszy pomysł :P


Ja tam bym wolał, żeby mój syn miał na imię Tachograf niż nosił z premedytacją nadane przez matkę miano po jej pierwszym BF :)
  • Odpowiedz
@Krs90: Też jakoś taki temat u mnie w pracy się wywiązał stosunkowo niedawno. Na 6 dzieciatych (synowie) koleżanek z pracy, 4 nazwało synów właśnie imieniem swojej wcześniejszej miłości. Te dupy są #!$%@? po całości ;)
  • Odpowiedz
całkowicie serio chcą nazwać swoich pierwszych synów imionami swoich pierwszych miłości. POWAŻNIE.


@Krs90: Dobrze chociaż , że nie żaden Mohamed czy inny Yusuf
  • Odpowiedz