Wpis z mikrobloga

Doczołgaliśmy się do końca tygodnia, mili państwo. Dzisiaj znowu sprint review. Wszystko dowiezione? Gotowy na DEMO, na których pokażecie owoce swojej ciężkiej pracy? Zrebajsujcie swoje branche teraz, żeby było nie było niespodzianek zaraz przed tym wiekopomnym wydarzeniem!

A jakie macie plany na weekend? Ja postanowiłem postawić sobie tym razem poprzeczkę wysoko i będę klepał zadania na leetcode na poziomie trudności HARD. A jak starczy czasu, będę zagłębiał się w meandry funkcjonowania JVM, tak aby być jeszcze bardziej produktywnym podczas kolejnego Sprintu oraz
móc w wolnym czasie dokonać optymalizacji w naszym codebase! Na na pewno przełożony oraz wyższa kadra zarządzająca docenią moje zaangażowanie oraz proaktywność!

#programista15k #korposwiat #programowanie #pracait
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na szczescie poza retro nie mamy tutaj adzajlowych idiotyzmow xD

mialem w poprzedniej robocie cale kombo zeby dzien poszedl w pidze (demo, retro, planowanie, wycenianie storypointsow, bog wie co tam jeszcze innego bylo), dzieki bogu tutaj tego nie ma, gorszego przepalania czasu to nawet w budzetowce nie widzialem xD

ale tak poza tym to pewnie w weekend sobie cos poczytam na te programistyczne tematy, jeszcze sie nie wypalilem ( ͡° ͜
  • Odpowiedz