Wpis z mikrobloga

Z synem umówiliśmy się, że w weekend robimy walki robotów z LEGO. Nie wiem co on montuje, ale poznajcie mojego potwora z napędem na cztery koła XD

#lego #legotechnic #tworczoscwlasna
zan - Z synem umówiliśmy się, że w weekend robimy walki robotów z LEGO. Nie wiem co o...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 4
Update: młody kombinuje z obrotowym cylindrem z przodu. Tego nie przewidziałem i na ten moment bym centralnie po przednich silnikach obrywał przy czołowym starciu

@tentyp11: nie obiecam, że nagram ale jest na to mała szansa ;)

@revoolution spokojnie, to pierwsza wersja - mam jeszcze ze dwa dni na szlify :P
zan - Update: młody kombinuje z obrotowym cylindrem z przodu. Tego nie przewidziałem ...

źródło: robot2

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@beer_man: w Battle Bots i Robot Wars też każdy wiedział z kim walczy żeby robota odpowiednio do przeciwnika przygotować :P
  • Odpowiedz
  • 26
@zan: oglądałem te walki robotów i ogólnie taki młotek to żadna b--ń. Co chcesz mu tym zrobić? Najlepiej to jakieś piły albo coś co wywróci robota przeciwnika
  • Odpowiedz
@zan: w robot arena zawsze najlepiej mi szlo takim splaszczonym szescianem z czterema ramionami na kazdym boku zakonczonymi glowica z kolcami. jak sie to zaczelo obracac to zaden przeciwnik nie mial szans. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #protip
Ipsy - @zan: w robot arena zawsze najlepiej mi szlo takim splaszczonym szescianem z c...

źródło: QGotSvu

Pobierz
  • Odpowiedz
@zan przypomniałeś mi jakoś okolice 98’ roku jak z ojcem i bratem robiliśmy bitwy aut z technicsa. Tylko trochę prościej bo auta się zderzały.
Wygrane auto dawało zazwyczaj nagrodę w kolejnej bitwie - pierwszeństwo w wyborze pizzy na kolejną bitwę.
Miałem wtedy może z 10 lat i do dziś pamiętam każdy wieczór i przygotowania do niego. To nie trwało długo - ok. godziny wiec nakład pracy dla ojca niewielki. Ostatnio zrobiliśmy
  • Odpowiedz