Wpis z mikrobloga

@bury256 pod tym linkiem nic nie ma, ale cala historia brzmi jak wyjeta z uniwer auto z opolskiej. Kiedys czytalem ich komentarze, probowalem cos zrobic z tym ze robia sobie wystawke na pasie zieleni
  • Odpowiedz
@v-tec chciałem naprawiać moje stare auto bo na przeglądzie mi nie przepuścili , stan ogólny był ok, ale okazało się że belka tylna stan słaby, nie opłacało się robić, znajomy mechanik odradzał jazde tym. Wystawiłem dla jaj, po 2 dniach handlarze podjechali. Obejrzeli, powiedzieli ze belka jeszcze starczy, tego samego dnia auto miało przegląd wbity bo jeszcze widziałem je w systemie xd dali mi prawie 2000 za niego jeszcze. Mieli go
  • Odpowiedz
@JasnyBanan: Oddałem tak dwa gruzy. Polo, które w sumie było dobrym autem bez rdzy i usterek, ale brak jakiekogolwiek wyposażenia sprawił, że nikt nie chciał tego kupić, więc pogoniłem tam. Drugie to astra, która nie przeszła przeglądu przez brak podłogi (nie mój wóz, tylko pomagałem przy nim) I zadzwoniliśmy do takiego gościa, bo miał to ZEZLOMOWAC. Na to on przyjechał z umową kupna-sprzedazy, a nie kwitami na złomowanie XD Asterix
  • Odpowiedz
  • 1
@bury256: Jak te ludzie są serio takie durne to ja się nie dziwię że komisy jeszcze działają. Dosłownie pod blokiem ledwo somsiad gruza opylil jakiejś parce ~50. Auto nie było w stanie podcofać pod kilkustopniowe nachylenie, z ręką na sercu patrzyłem czy nie stoczy się o moje, pod sobą posiada mikrobiom a kolory elementów jak mozaika. Wielce nowy właściciel z telefonem tarzał się po betonie oglądając od dołu. Auto stało
  • Odpowiedz
  • 1
@bury256: @Hobbit162 @sierramikebravo to są magiczne komisy do 2-3 tysięcy. Tam się dzieją cuda. Byłem dwa razy z ciekawości w sumie w takim przybytku i nawet z moim doświadczeniem i szczęściem się zdziwiłem... no i nie udało się niczego ustrzelić:D
Przechodni akumulator i przechodnie paliwo to standard xD Każdy był spuszczony do 0. Pierwszy raz słyszałem takie odgłosy działających silników. Do oglądania spodu już nawet nie dochodziło, bo
  • Odpowiedz
  • 1
@bury256: auto za 1800 zł matko kochana, w sumie nawet dziwne, że miało jakiekolwiek opony w tej cenie xD
  • Odpowiedz