Wpis z mikrobloga

kiedy ktoś ma silny charakter, to o mężczyźnie powie się, że jest asertywnym stanowczym mężczyzną, a o kobiecie ze to zimna suka


@Tajlosfit: jakoś nie słyszałem żeby były jakieś akcje przeciwko zimnosukizmowi, za to o toksycznej męskości to widziałem przynajmniej kilka
więc no, różowy, s--------j z tym fałszywym symetryzmem
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: "silny charakter" może oznaczać wszystko- od wyżyłowanego patusa pod blokiem po prezesa międzynarodowej firmy radzącej sobie z kryzysem. Jak chłop zachowuje się jak męski odpowiednik "zimnej suki" to się go zwykle nazywa chujem, a nie "asertywnym stanowczym mężczyzną"
  • Odpowiedz
@Pas-ze-mna-owce: Oglądałem jej wystąpienia i wywiady i uważam że jest całkiem rozsądnym człowiekiem. Nie zapomnij że na tym poziomie władzy polityka to gra kompromisów, a nie twoje realne poglądy. Stąd nie jest możliwe lub jest bliskie niemożliwego aby kandydat na prezydenta od największych partii miał zbieżne z Tobą poglądy. Jednak pomimo wszystko uważam że Kamala się broni swoją prezencją - bo to mogę ocenić. Trump to przy niej burak ze
  • Odpowiedz
Przecież ona jest spoko.


@beerman: na czym to bycie spoko polega i czy jest z nami w tym pokoju? Baba jest skrzywiona ideologicznie, a w innych tematach nie ma nic do powiedzenia. Ma poparcie tylko dlatego, że nie jest Trumpem. Nikt nie zachwyca się nią od strony merytorycznej.
  • Odpowiedz
@zarowka12: dla Polaka lub jakiegokolwiek Europejczyka nie bycie trumpem to wystarczający argument. Jak dla mnie to może nawet koty jeść i modlić się do szatana, byleby nie oddała Europy Putinowi jak planuje jej rywal.
  • Odpowiedz