Wpis z mikrobloga

Chyba czas wrócić do maseczek, masakra co się robi, wszyscy chorzy, ja już po, ale nie chce złapać tego cholerstwa znowu. Polecam profilkatycznie założyć do sklepu czy gdzieś jak wychodzicie.
Wyjazd do rodziny też ograniczę, masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronawirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willyfog: Bardzo chętnie bym nosiła, gdybym nie była przy tym odbierana przez ludzi wokoło jako jakiś p------y szur bojący się "koronaświrusa".

Ale jak mam na szyi szalik albo komin to przynajmniej nim twarz zasłonię jak jestem między ludźmi.
  • Odpowiedz
@willyfog a co masz do Bergamo, bardzo ładne miasto. I nawet samochodu nie trzeba tam mieć bo wszędzie się da dojść na piechotę w krótkim czasie. A Citta Alta to już w ogóle miejscówka jak z Harrego Pottera. Więc chciałbym mieć tu drugie Bergamo. Niestety mam Katowice codziennie stojące w korkach.
  • Odpowiedz
@willyfog: ja już przechodziłem miesiąc temu, bardzo szybko się rozniosło po całej rodzinie.
W porównaniu do pierwszego covida przechodziłem dużo szybciej i łatwiej, ale wiadomo każdy inaczej. Mam wrażenie że ten jest lżejszy od grypy ale za to bardzo łatwo się roznosi, po pojedynczym kontakcie
  • Odpowiedz
@willyfog za dużo telewizji. Poczytaj sobie o Grzesiowskim, który jest głównym inspektorem sanitarnym. Jest też pediatrą, który robił z siebie specjalistę od chorób zakaźnych... ciekawostką jest fakt, że jest na liście lekarzy oplacachych przez koncern Pfizer.
  • Odpowiedz