Wpis z mikrobloga

Chyba czas wrócić do maseczek, masakra co się robi, wszyscy chorzy, ja już po, ale nie chce złapać tego cholerstwa znowu. Polecam profilkatycznie założyć do sklepu czy gdzieś jak wychodzicie.
Wyjazd do rodziny też ograniczę, masakra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#koronawirus
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@willyfog: Hehe, u mnie w firmie dość mocno boją się tych wirusów i jak nie ma pracy zdalnej cały rok tak teraz poluzowali więzy i połowa uciekła na zdalną bo katarek (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@willyfog: pandemii od 2,5 roku już nie ma a tu kolejny świr płacze o maseczkach XDD normalnie z Wami będzie jak z tym memem z dziadkiem w szpitalu dla obłąkanych, siostro proszę podać zastrzyk willyfogowi XDD
  • Odpowiedz
@willyfog ja wiem że to takie ironiczne miało być i w sumie słusznie bo władza debilnymi pomysłami napsuła ludziom krwi, ale co do zasady noszenie maseczek ogranicza roznoszenie chorób gdzie do zakażeń dochodzi drogą kropelkową. Gdyby w sezonie grypowo/covidowym ci którzy kaszlą i czują się źle ubierali maseczki jak idą między ludzi to mniej ludzi by chorowało.
  • Odpowiedz
@willyfog: No i dzięki takim ludziom w tym kraju nigdy nie będzie dobrze.

W takiej chociażby Japonii to normalna część kultury, że jak ktoś jest chory, to zakłada maseczkę, żeby nie zarażać innych. A tutaj jak tylko jakiś prymityw usłyszy o maseczkach, to od razu odpala się "HURR DURR KORONAŚWIRUS HURR DURR ŚMIERCIONKI HURR DURR DRUGIE BERGAMO HURR DURR NIE WCHODŹCIE DO LASU HURR DURR"
  • Odpowiedz