Wpis z mikrobloga

Mam dylemat, pracuję w znanej firmie kurierskiej ale zarobki nie są zadowalające i mam okazję przenieść się do innej firmy która ma #!$%@?ą opinię wśród ludzi ale bym niby więcej zarobił i miałbym lepsze auto. Teraz nie wiem co zrobić

#dylemat #bigoswpracy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pismak: Ja pracuję dla podwykonawcy i on dostaje hajs o liczby paczek które dostarczyłem i ile odebrałem od klientów a ja dostaję z tego jakąś cześć (za paliwo płaci pracodawca) i z tego co widzę to raczej nie będzie kolorowo z płacą bo mam duży rejon (robię 220 km dziennie) więc ciężko jest dostarczyć tyle paczek co kurierzy na mieście

@desygnat: z DHL do K-EX

@borntobetroll:
  • Odpowiedz
@Dziki_Bigos: Łe no to lipa, ja bym odpuścił, z tego co czytam są problemy z dostarczaniem paczek i chyba raczej nie z winy kurierów, a może sortowni, więc jak masz tak duży rejon i niebezpieczeństwo, że będziesz mógł dostarczyć połowę paczek, to bym został w DHL
  • Odpowiedz
Poza tym z tego co wiem, nie pracowałbym po 13-14 godzin tylko zmieściłbym się w 10-11 godzinach ze wszystkim a różnica w płacy to jest jakieś 500-600 zł

@Pismak: No mi się zdarza nie dostarczyć 20% paczek bo mam brak czasu, taki mam #!$%@? rejon (jak dostaję czasami 120 paczek to często 30 wraca ze mną)
  • Odpowiedz
@Pismak: Po prostu wioski są tak rozsiane że nie można zdążyć wszędzie, patrząc na to że na 18 musze być prawie z powrotem na bazie a wyjeżdżam przeważnie około 9 z bazy i prawie godzinę jadę na pierwszy stop
  • Odpowiedz
@Pismak: Właśnie że trasę mam zaplanowaną zajebiście (nawet przełożeni mi to mówią), tylko często nagle dochodzą #!$%@? odbiory paczek do jakiejś ustalonej godziny i to mi zawsze #!$%@? trasę (często o tej samej porze muszę być w 2 miastach na raz oddalonych od siebie o 30 km mając jeszcze po drodze 20 stopów). Fizycznie ta trasa jest nie do #!$%@? i każdy doskonale o tym wie (poprzedni kurier na tym
  • Odpowiedz