Wpis z mikrobloga

@rosarosa33: Tak piszesz od kilkuastu lat wypierając z siebie to, że wszędzie ruchają cię w dupe politycy, państwowe spółki i tak dzieje się nie tylko w PL ale na całym świecie? To wypieraj z siebie dalej i w tym 2040 pretensje możesz mieć tylko do siebie, że nie kupiłeś, bo nie masz ani rozumu, ani jaj.
  • Odpowiedz
  • 1
@koniecjestbliski nie mam jaj bo nie jestem facetem xD drugie nie piszę od kilkunastu lat, bo na wykopie jestem od niedawna. Po trzecie, mam sporo krypto w portfolio nadal i liczę, że hossa jeszcze przed nami.

A to wszystko nie zmienia faktu, że bawią mnie naglowki dla plebsu obiecujące bitcoina po 50 mln LOL także wyluzuj i się tak nie napinaj
  • Odpowiedz
@rosarosa33: "Krypto" nie istnieje, tylko Bitcoin się liczy, dałaś się zrobić w balona i wszystko stracisz. No, ale nie wiem w ogóle czy rozumiesz skąd wzięła się wartość Bitcoin, pewno nie, dlatego kupiłaś jakieś shitcoiny.

Może i te nagłówki są śmieszne, ale niewykluczone, że tak się stanie - ja nie będę w ogóle tym zaskoczony. Polityka monetarna sypie się na naszych oczach, kredyt goni kredyt, długi publiczne są już absurdalnych
  • Odpowiedz
  • 0
@koniecjestbliski tak się składa, że wyplacilam już dużo na górce wiosna i teraz to co leży, to mogę wszystko stracić a i tak będę na dużym plusie. A bitcoina nie wykluczam, że też będę dokupowac. Napiszę wtedy do ciebie, kiedy dokładnie polecasz kupić, bo z twojego komentarza wynika, że znasz przyszłość i mój los inwestycyjny także warto się ciebie posłuchać. Cheers
  • Odpowiedz
@rosarosa33: Nie znam przyszłości dokładnie, ale wiemy wszyscy, że obecny system monetarny to oszustwo i jest skazany na fiasko. Zresztą ekonomia uczy, że typowe systemy ekonomiczno/monetarne są projektowane aby funkcjonowały około 40-50 lat, później następuje bankructwo/dewaluacja.

Ja kupuję BTC regularnie co miesiąc od 8 lat i nie interesuje mnie jego obecna cena, wiem w co inwestuje i że wystarczy HODL, jeść popcorn i robić się obrzydliwie bogatym. Obecny system sam
  • Odpowiedz
@koniecjestbliski: Spokojnie. Nikt Cię nie atakuje. Wiedz jedynie, że dobry inwestor musi mieć pokorę.
Ja Cię to bardzo dobrze rozumiem, chcesz czuć się bezpiecznie w swojej decyzji i wypierasz negatywne myśli. Jesteś w swojej bańce medialnej. Nawet względem manipulacyjnych medialnych nagłówków jesteś bezkrytyczny. Wdajesz się w przepychanki. Czy nie przesadzasz?
  • Odpowiedz
@Daenerys90: Po prostu swój majątek zdywersyfikowałem na różne składniki: akcje, złoto, nieruchomości itp. w tym również Bitcoin. Uważam, że Bitcoin ma najlepszą przyszłość, ale posiadam w nim tylko 20% swojego majątku. Wszystko z głową i radzę jej używać wszystkim.
  • Odpowiedz
Po prostu swój majątek zdywersyfikowałem na różne składniki: akcje, złoto, nieruchomości itp. w tym również Bitcoin. Uważam, że Bitcoin ma najlepszą przyszłość, ale posiadam w nim tylko 20% swojego majątku. Wszystko z głową i radzę jej używać wszystkim.


Mnie nie obchodzi czy piszesz prawdę. Nie interesuje mnie rozłożenie Twojego majątku, nie interesuje mnie to czy jest właściwe.
Gdy widzę jak ktoś bez zająknięcia publicznie się rozbiera w ten sposób, to wiem, że
  • Odpowiedz