Wpis z mikrobloga

No i koniec. 1:0 dla Kamali, Trump się za bardzo odpalał, wzięła go na spokój i opłacało się. Pozwólcie mówić dziadkowi to sam się zaora - tak w skrócie.

Idę spać, za 3h wstaje do pracy. Miło się komentowało, dobranoc ;) Czekam na rano co napiszą media z obu stron barykady.

#debata #usa #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano: Faktycznie debatę wygrała pytanie czy logika, fakty i zaorania Trumpa coś zmienią :P

Republikanie jak Konfereracja możesz im nasrać do ryja, zbłaźnić się ale i tak zagłosują na swoich oszołomów. Jak pokręcony człowiek sobie coś wkręci to nie ma zmiłuj :P
  • Odpowiedz
@Logytaze ja wiem że wam twardogłowym peowcom nie mieści się w głowie że można przeglądać różne media a nie zamykać się tylko na sprzyjające ale niestety są ludzie którzy patrzą szeroko ;)
  • Odpowiedz
Remis ten jest jednak ze wskazaniem na Trumpa”


@KOLEGAMAMY: a dlaczego? Ano dlatego, że jakiś typ z onetu uważa, że wyborcy Trumpa to idioci i te chłopskorozumowe p---------e Trumpa do nich trafia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ale kisnę z wykopowych ekspertów od polityki. Stonoga miał rację co do was, trzeba wam jeszcze dokręcić śrubę i wysłać na wojnę
  • Odpowiedz
@Elberus: Ale co masz do mnie. Czy ja się mam za eksperta? Patrzę z perspektywy potencjalnego wyborcy, dla mnie Trump wypadł słabiej niż Kamala, nie stoi za tym żadna analiza każdego ruchu więc daruj sobie. Trump zachowywał się jak na prochach, motał się, mimo w sumie dość słabych argumentów przeciwniczki dał się wkręcać w jej baity i sam się nakręcał. Takie miałem wrażenie i jak czytam po opiniach ''ekspertów'' od
  • Odpowiedz