Wpis z mikrobloga

#debata #usa Trump chyba rozmawiał z konfederacją po tipy do debaty. Dane się nie zgadzają z tezą? c--j z danymi. Jeszcze niech opowie anegdotę jak m----n się spierdział. #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 418
@Aokx: Jasne, znacznie lepiej zaufać dowodom anegdotycznym, własnym urojeniom oraz opowieściom z 4chana i na nich budować narrację i politykę! Daleko zajedziemy na chłopskim rozumie.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: Dokładnie, ja wgl samodzielnie nie myślę bo jeszcze mi powiedzą że mam chłopski rozum, badania mówią że jest 14342 płci to jest, mówiły 4 lata temu że za 2 lata będzie koniec świata przez globalne ocieplenie to będzie za 2 lata. KOCHAM NAUKĘ!
  • Odpowiedz
mówiły 4 lata temu że za 2 lata będzie koniec świata przez globalne ocieplenie to będzie za 2 lata


@Aokx: proszę o link do tych badań, tych na 14342 płci też (możesz się pomylić o 100). Chętnie sprawdzę dlaczego naukowcy doszli do takich wniosków i gdzie popełnili błąd w swoich założeniach
  • Odpowiedz
Trump chyba rozmawiał z konfederacją po tipy do debaty. Dane się nie zgadzają z tezą? c--j z danymi. Jeszcze niech opowie anegdotę jak m----n się spierdział.


@SmellySocks: ciekawe czy skłamiał więcej niż w poprzedniej debacie (coś około 30 razy). MERYTORYCZNY KANDYDAT TAK SAMO JAK KONFEDEROSJA JEST MERYTORYCZNĄ PARTIĄ LEWAGUUU
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko zależy co będzie traktowane jako kłamstwo, ale nie zdziwiłbym się. Stara taktyka Trumpa, coś usłyszał że jakiś random coś napisał na Twitterze i powtarza to publicznie jako prawdę objawioną. A potem Republikanie tego bronią w TV, że oni to w sumie nie wiedzą czy to prawda czy nie. „Just putting it out there”
  • Odpowiedz
@rzuf22 Ależ on właśnie podał dane naukowców chłopsko-rozumnych więc najwyżej może ci podesłać linka do głównej albo jakiegoś ich guru mentalnego typu „szarpanki z dzikim trenerem, grilluje”.
  • Odpowiedz
@SmellySocks: nauka mówi, że trzeba się wysypiać, a ty zamiast smacznie spać fiksujesz się w nocy na rzeczach na które nie masz wpływu bo tak ci podpowiedział chłopski rozum
  • Odpowiedz
@Tratak: a to coś znacząco zmienia? demokracja w USA to tylko fasada tak jak w Polsce. niezdrowe emocjonowanie się tą debatą ma mniej więcej tyle sensu co jałowe spory między fanatykami PiSu i KO - kto by nie wygrał i tak jesteśmy w czarnej dupie.
  • Odpowiedz