Wpis z mikrobloga

Czy Betonowy Donald będzie startował na prezydenta? bo jeśli tak to przy obecnym wku##ieniu społecznym myślę, że nie będzie dużego problemu założyć jakieś stowarzyszenie i zebrać trochę siana na kampanię w której deweloperzy podziękują swojemu ziomkowi za przysługę

#nieruchomosci #polityka (sam dodałem, a co!)
affairz - Czy Betonowy Donald będzie startował na prezydenta? bo jeśli tak to przy ob...

źródło: 89afd7814357c3aa004c5ff3cab383ac211b45b2bae2223740bbbebf6c195641

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@affairz: Serio już takie grafiki latajo po paczaizmach XD Betonowy Donald powinien dowiedzieć się nieco o współczesnym przepływie informacji, np. obejrzeć sobie ostatni wywiad z prof. Zybertowiczem w didaskaliach. Ja większość pozycji, o których mówi tam Pan Profesor przeczytałem. Sztab Donalda to chyba nie.
  • Odpowiedz
@affairz: kalkulując czysto politycznie nie ma to żadnego sensu. I dwukrotnie już deklarował, że nie ma takich zamiarów. Ma oddać władzę żeby pełnić rolę de facto głównie reprezentacyjną? Jest spoiwem koalicji rządzącej, kto miałby przejąć po nim schedę?
  • Odpowiedz
kalkulując czysto politycznie nie ma to żadnego sensu


@Pasiak420: Akurat politycznie to ma sens i to jest serio rozważane, bo gdyby Donald był wspólnym kandydatem całej koalicji to zmiażdżyłby kandydata z pis w pierwszej turze. Tylko pytanie co z poparciem swingującego elektoratu, bo on ma tak, że raz jest np. za Hołownią, raz za Konfederacją, a raz nawet za pis XD No a tak się składa, że tematem no 1.
  • Odpowiedz