Wpis z mikrobloga

@Grooveer:

kobieta nie zostanie prezydentem USA. Musi być mężczyzna

Ale tam nie ma żadnego mężczyzny wśród kandydatów. Jest tylko pani Harris i odklejony dziadzia z demencją.
  • Odpowiedz
A to tylko pan Biden


@Grooveer: Smarek chyba nie zauważył, że Biden zrezygnował z wyścigu. Ale trudno się dziwić, przecież ciągle czytał "Zamierzam kandydować i wygrać" "Pogłoski o rezygnacji Bidena to propaganda i kłamstwa" aż tu nagle dziadzio wstał i musiał przeczytać z kartki, że rezygnuje. I już nagle magicznym sposobem okazało się, że już najlepszym kandydatem na prezydenta z demokratów jest Kamala, a nie Biden xDDDDDDDDDDDDDD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smarek37:

Biden akurat nie jest odklejony

Jest, pogubił się ze starości już.

teraz powiedz niby czemu kobieta jie wygra, bo?

Bym coś napisał o kobietach u władzy, ale lepiej nie bo nie będzie to poprawne politycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Grooveer: jeżeli wygra Harris i oczywiście zostanie prezydentem to nie napiszesz już nigdy nic na tagach ukraina, rosja, wojna. Jeżeli wygra Trump i zostanie zaprzysiężony to ja się tu już nigdy nie odezwę. To jak?
  • Odpowiedz
Jak zwykle masz jakieś urojenia.


@Smarek37: Ty mi lepiej powiedz kiedy ta cofka na froncie, bo F-16 już dotarły jakiś czas temu.

jeżeli wygra Harris i oczywiście zostanie prezydentem to nie napiszesz już nigdy nic na tagach ukraina, rosja, wojna. Jeżeli wygra Trump i zostanie zaprzysiężony to ja się tu już nigdy nie odezwę. To jak?


@Grooveer: Przyjmij zakład onuco.
  • Odpowiedz