Wpis z mikrobloga

  • 179
mnie to ciekawi, czy rodzice śledzą jej Instagrama i jak podchodzą do tego, co ona robi.

Odpowiedz


@BarkaMleczna: Pewnie nie śledzą, to są prości ludzie mieszkający w jakimś miasteczku albo na wsi. Są zajęci realną pracą, a nie jakimiś instagramami
  • Odpowiedz
mnie to ciekawi, czy rodzice śledzą jej Instagrama i jak podchodzą do tego, co ona robi.


@BarkaMleczna: Takie MLMy celują w osoby ze środowiska o niskim poziomie zarówno zamożności jak i ogólnej orientacji w świecie.

Całkiem możliwe że są bardzo dumni, bo z tego co wiedzą, to córka ma własny biznes w internecie (tym internecie co to w telewizji mówili że to taka przyszłość), że jest menedżerem zespołu, że prowadzi dla nich szkolenia, a teraz to jak jakiś dyrektor poleciała samolotem (!) na wyjazd biznesowy za granicę. Pieniądze z tego może jeszcze nie jakieś wielkie, ale to wiadomo jak to w dzisiejszych czasach - trzeba się najpierw wykazać, a potem jest profit, ale widać że to wszystko poważne, bo zagraniczne wyjazdy służbowe, pięknie ubrani ludzie, drogie szampany, eleganckie samochody itd.
Ogólnie pewnie to nie na ich głowę o co w tym wszystkim, bo oni całe życie w fabryce smrodu - tzn. w uczciwej pracy za
  • Odpowiedz
mnie to ciekawi, czy rodzice śledzą jej Instagrama i jak podchodzą do tego, co ona robi.


@BarkaMleczna: k----ą na nią, że się prawdziwą pracą nie zajmie, tylko w jakieś bajki wierzy. xD Ona k---i na nich, że nie wierzą w nią. Koniec końców, jak nie znajdzie sponsora lub nie stworzy biznesu na OF wróci z podkulonym ogonem do starych xD
  • Odpowiedz