Wpis z mikrobloga

#pokemon #gry #pokemonxy

Po 20 godzinach mogę powiedzieć, że to najlepsza z generacji. Nie liżąc ścian mam dopiero 3 odznaki (obecnie jestem przy 4 sali). Widziałem ok. 181 pokemonów. Trochę czasu spędziłem na wymianie przez Wonder Trade i mam wszystkie startery z Kalos a z Kanto brakuje mi Squirtle. Walki są płynne lecz przy większej ilości pokemonów niż 2 potrafi przyciąć. Mimo wszystko widać, że gra dynamika walki jest na poziomie a może i nawet większa niż w generacji 5. Nowa mechanika exp share sprawdza się bardzo fajnie, zachęca do grania całą drużyną a nie jedynie jednym pokemonem, ułatwia wymianę pokemonów z rostera. Fajnie, że już na poziomie przed post-game jest co robić oprócz master questa. Fajne są mini-gierki.
S.....a - #pokemon #gry #pokemonxy

Po 20 godzinach mogę powiedzieć, że to najlepsza ...

źródło: comment_o5MFzpRIl1zfkyBpGEhVxE2eh0GF6mHs.jpg

Pobierz
  • 5
@Krs90: Po czym wnosisz? Gra co generacje coraz bardziej się rozwija, ostatnie z nich coraz bardziej rozprzestrzeniają rozgrywki online. Obecnie chcąc dokonać jakiejś internetowej aktywności nie potrzeba iść do pokecenter. Ułatwia to przy okazji breedowanie, wymianę i dostępność poków z innych regionów czy krajów. Gra się rozwija.

A poza tym patrzysz przez nostalgię a więc się nie liczy ;p pierwsza generacja ma masę okropnych pokemonów zaczynając od charmandera czy kultowego digletta.
S.....a - @Krs90: Po czym wnosisz? Gra co generacje coraz bardziej się rozwija, ostat...

źródło: comment_8AirVczOP6mxoE8WofYEGrfO0YsOYEYP.jpg

Pobierz
@Santeria: Sama gra ok, mi chodzi o same stworki. Ostatnio jak odpaliłem sobie pokemony gdzie starterami była 4 generacja, to jak je zobaczyłem to odechciało mi się grać. Poważnie.