Wpis z mikrobloga

on robi trening


@silent_unknown: coś o stravie i wąskich oponach jeszcze żeby było bingo klepania tych samych w kółko słów, które tu klepiecie bezmyślnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

trening w terenie zabudowanym, gdzie są skrzyżowania, światła, przejścia dla pieszych, na pewno tak było, chłop pojechał robić interwały i się modli żeby mu akurat nie wypadł interwał na światłach bo cały trening psu w dupę XD

wiesz
  • Odpowiedz
@cult_of_luna Jak patrzę na twoje statystki, to widzę amatora na szrocie z deca którego największym osiągnięciem jest w------e w kosmos ego XDDD (przepraszam, 30km/h na plaskodupiu polski, to jest osiągnięcie na które mogą pozwolić sobie nieliczni.)
  • Odpowiedz
@silent_unknown: ahaha moje "statystyki" :D nigdzie dzbanku nie pisałem że cokolwiek trenuję, jeżdżę sobie po piachach, zwiedzam wiochy, a wielki Szerlok Holmes w średnie patrzy i myśli że to straszny pocisk bo amator na szrocie xDDD
btw, chyba się powtarzasz bo już kiedyś czytałem od ciebie o tym Tribanie, ojej jaka to obelga dla mnie, chyba usunę konto XD

PS. jak patrzę na twoje statystyki, to widzę pedalskie bajki (
  • Odpowiedz
@arinkao: Kurcze, lubię jak wrzucasz zdjęcia jedzenia, które przygotowałaś - praktycznie zawsze wygląda mega smakowicie. Po cholerę szitpostować i nakręcać gównoburzę i spiralę nienawiści do jakieś grupy osób w tym kraju. Potem wchodzi to niektórym za mocno i próbują mnie przejechać, gdy jadę sobie normalnie rowerem. Zostań przy gotowaniu :)
  • Odpowiedz