Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie, że najdoskonalszą formą ochrony kapitału w kosmosie jest kurnik inwestycyjny pod najem.

Pomyślało pół Polski. Oferta pod najem w top 6 będzie za moment największa od sierpnia 2021.

Kupujcie dalej XD

#nieruchomosci
mickpl - Pamiętajcie, że najdoskonalszą formą ochrony kapitału w kosmosie jest kurnik...

źródło: najem

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl: będzie najlepsza dopóki politycy roztaczjaą nad tym parasol ochronny :)
W innych krajach jakoś da się wprowadzić podatki które sprawiają że ci oligarchowie mieszkaniowi sprzedają mieszkania BO IM SIE NIE OPLACA ICH POSIADAC TAK DUZO xdd
  • Odpowiedz
@mickpl: w samym Poznaniu na Polance są już niemal gotowe bloki tylko na wynajem od tych słynnych funduszy inwestycyjnych. Na oko grubo ponad sto mieszkań, kilka budynków, wielkie biuro obsługi gdzie Anetki codziennie dodają - albo zaraz będą dodawać - oferty na olx. Obecnie są na etapie sprzątania i zrywania folii z okien. Luźno samo to doda 5-10% ofert do pieca, a to tylko jedna z kilku w mieście lokalizacji
  • Odpowiedz
@mickpl: Przecież ten wykres pokazuje, że sytuacja na rynku najmu po prostu wróciła do normy xD
2020-2021 było schłodzenie przez bobid, w 2022 było przegrzanie przez wojnę a teraz jest stabilizacja
  • Odpowiedz
@mickpl chłopie chce wynająć jedno z mieszkań na olx to się ludzie rzucili a podniosłem cenę 10% co miałem rok temu
  • Odpowiedz
Luźno samo to doda 5-10% ofert do pieca, a to tylko jedna z kilku w mieście lokalizacji inwestycyjnych pewniaczków


@Romska_Palo_Ul_Laputa: u mnie w pobliskim mieście krążą głosy, że jeden z deweloperów przerabia właśnie blok z klitkami pod akademik - to też sprzątnie z rynku wielu potencjalnych najemców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mickpl: Kurde taki obraz klęski najmu tutaj na tagu kreujecie, a jak wystawiłem mieszkanie w KRK w zeszłym tygodniu, to w 24 godziny miałem umowę podpisaną.
  • Odpowiedz