Wpis z mikrobloga

OCZEKIWANIA PO ROKU W MLM:
kawior na śniadanie popijany szampanem

RZECZYWISTOŚĆ:
suchy chleb razowy (krojony) i serek do smarowania przywieziony z Polski do podziału na 3 osoby popijany wodą z kranu z butelki Dafi

#frajerzyzmlm #izadamczyk #gamechangers #gamechangerspolska iGenius Game Changers

WAŻNE INFO: Na oficjalnej stronie Dafi odradzane jest picie wody z kranu w Grecji nawet po przefiltrowaniu, w szczególności na wyspach takich jak Kreta. Nie pijcie wody z kranu, bo się zatrujecie
SebastianDosiadlgo - OCZEKIWANIA PO ROKU W MLM: 
kawior na śniadanie popijany szampan...

źródło: 1000038186

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SebastianDosiadlgo: swoją drogą nie rozumiem tego traktowania kawioru jako jakieś ekskluzywne danie dla bogaczy. W sensie może i jest drogi, ale to jedyny argument, bo w smaku jest średni, a próbowałam już różnych. Gdybym była milionerem, to nie kupiłabym sobie tego częściej niż w ramach jakiejś okazji typu "tego rodzaju jeszcze nie próbowałam", bo po prostu jest praktycznie bez smaku.
  • Odpowiedz
jest praktycznie bez smaku.


@Krolowa_Nauk: mam złe wiadomości, to raczej nie był kawior, on ma dla niektórych wręcz za dużo smaku, chyba najbardziej wyczuwalny smak morza jaki można znaleźć, bije nawet uni
  • Odpowiedz
swoją drogą nie rozumiem tego traktowania kawioru jako jakieś ekskluzywne danie dla bogaczy. W sensie może i jest drogi, ale to jedyny argument, bo w smaku jest średni, a próbowałam już różnych. Gdybym była milionerem, to nie kupiłabym sobie tego częściej niż w ramach jakiejś okazji typu "tego rodzaju jeszcze nie próbowałam", bo po prostu jest praktycznie bez smaku.


@Krolowa_Nauk: kiedyś biedaki sowieckie wpieprzały kawior bo tyle mogli żeby z
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: to jest tak samo jak z tymi ciuchami z w-------m logo które kosztują 10000% więcej niż normalnej dobrej jakości ciuchy, po prostu żeby biedota umysłowa mogła sobie przyszpanować.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: a to mi z tych "dań dla bogaczy" nie smakowały trufle. A żarłem to w knajpie, w której jest ciemno jak w du.. u murzyna, zaś obsługa to osoby niewidome. Więc nie było żadnych innych bodźców przeszkadzających w smakowaniu :D
  • Odpowiedz