Wpis z mikrobloga

Wykopek @szczepan455 to prawdziwy #przegryw. Popełnił s---------o, minęły dwa tygodnie i już nikt o tym nie pamięta.

A #m0deracja jedyne co zrobiła to usunęła jego pożegnalny post, żeby przypadkiem nie wyszło na jaw że ktoś na ich portalu wylogował się z tego świata.

Ehhh...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@NijuGMD ja pamiętam o nim, dzięki niemu poznałem forum skąd czerpał inspiracje. Swoją drogą powalone treści i nie polecam ludziom z myślami jak Szczepan :)
  • Odpowiedz
@Bananek2: właśnie przeczytałem kilka stron jego wpisów. Jeden komentarz paliwody w kwestii interpunkcji więcej wnosi do życia niż cała twórczość tego gościa.
  • Odpowiedz
  • 0
@wastyk554 nie przeżył. Napisałem i tak i nie do komentarza słabo. Bo nie było słabo jak nie chciał żyć i się męczył. Ale słabo bo szkoda młodego wykopka
  • Odpowiedz
zamiast to wywalać to powinni dać mu specjalny kolor nicka lub paska dla koliegów których z nami już nie ma


@NijuGMD: To by była gratyfikacja samobójców, czego się robić nie powinno. Chłopak miał problemy, pod naporem których przegrał wszystko. Należy mu się współczucie co najwyżej, że nie znalazł się nikt, kto by podał mu dłoń.
  • Odpowiedz
@NijuGMD: ponieważ s---------o jest traktowane jako zło. Dla samego poszkodowanego to tragedia, dla rodziny to tragedia, dla społeczeństwa też tragedia. Zło po prostu. Dlatego niedoszłych samobójców ratuje się bezwzględnie, wbrew ich woli.
Nie powinno się gratyfikować niczego, co złe.

Nie mniej jestem w pełni za eutanazją. Ale eutanazja różni się od samobójstwa w sposób znaczny i nieopisany
  • Odpowiedz