Wpis z mikrobloga

Jestem załamany głupotą dziennikarzy Gazety Wyborczej. Stanowski nie mógł sobie wyśnić lepszych przeciwników niż Czuchnowski, Michalik itd. Oni mu wkręcają, że brał kasę z Funduszu Sprawiedliwości bez żadnych dowodów, mimo że na 99% nie brał.

Natomiast są cicho w przypadku kasy, którą Stanowski brał ze spółek skarbu państwa, zwłaszcza w latach 2016-2020 na konto spółki Weszło xD No po prostu dramat jakiś ten ich poziom. To Piński znacznie więcej kuma i wie o co chodzi z tą kasą ze SSP i prawie codziennie to zarzuca Stanowskiemu, ale oczywiście tutaj bez odpowiedzi xD

I potem do ludzi przez te ameby Czuchnowskiego i Michalik dochodzi do przekaz, że Stanowski nie brał nic od PiSu, bo przecież zarzut z kasą z FS jest wyssany z palca. DRAMAT, nieudacznicy

#polityka #kanalzero #4konserwy #neuropa #stanowski #weszlo #bekazpisu
Gours - Jestem załamany głupotą dziennikarzy Gazety Wyborczej. Stanowski nie mógł sob...

źródło: IMG_4325

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: A to jakieś zaskoczenie? Czuchnowski ma w CV współpracę ze Stonogą, cóż za rzetelność. A Michalik to skrajna feministka, a takie osoby mają IQ poniżej 50. GW od lat to jest upadłe medium, które głównie szkodzi.
  • Odpowiedz
@Gours: Jeszcze go radykalizują tym przeciwko sobie i rządzącym. Coś jak z Kukizem, który tak się wkurzył na to jak go TVN przedstawiał w wyborach 2015, że do teraz ich nienawidzi i to jeszcze promieniuje u niego na Tuska z całym liberalnym frontem i sprawia, że jest ślepy na to, co robi Kaczor.
  • Odpowiedz
@Gours: Ale Piński to też ekstremalnie nawiedzony psychol, a całe to "branie kasy ze SSP" to najnormalniejsze wykonywanie usług związanych z tematyką sportową od firm inwestujących w sport przez jeden z większych portali zajmujący się tematyką sportową (warto dodać, ze Stanowski się wtedy w polityczną publicystykę nie angażował), to afera straszna ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WieszakKrzak łatwo sobie świat wyjaśniasz. Podpowiem ,
Ci, bo choć bardzo daleko mi do poglądów Michalik, to wydaje mi się że iq ma powyżej normy a już na pewno trzycyfrowe.
A to że poglądy czy interesy są ważniejsze od warsztatu czy wiarygodności to już inna kwestia. A poza tym tego typu propagandzisci piszą pod swoje kręgi, więc czy to rachon czy Michalik, żadne z nich prawda nie jest zainteresowane, no chyba
  • Odpowiedz