Wpis z mikrobloga

Ja nie wytrzymię. (°° Babcia dzisiaj mi mówi, że chciałaby dożyć jak przyprowadzę jakąś fajną dziewczynę.
To jej mówię, że trochę sobie jeszcze poczeka bo poznanie kogoś sensownego graniczy z cudem.
To mi mówi, że wejdzie do internetu jako ja i mi zaraz jakąś znajdzie. Widziała na filmach i serialach, że tak się robi i to działa xd.
Tymczasem ja 25 lat i nigdy za rękę nie trzymałem, jestem od ponad roku na #tinder #badoo i ani razu nie doszło nawet do spotkania. Pracuję w firmie, która zatrudnia z 500 osób i tam też nic.
Chyba się jej nie da wytłumaczyć, że teraz to nie wygląda tak jak kiedyś, że idziesz na potańcówkę i wracasz z żoną.
Szczególnie jak się doda do tego mój brak doświadczeń w nawiązywaniu relacji romantycznych.
Ehhhh... P--------e to wszystko mirasy
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ludzki_odpad: im bardziej będziesz się tym przejmował, im bardziej będzie ci zależało, tym większa szansa na porażkę.

Kobiety poznaje się naturalnie, to po prostu się dzieje i nie trzeba tego robić zgodnie z jakimś wzorem podrywu, bo takie coś nie istnieje.

W kołchozie to daj sobie spokój. Chyba, że to korpo z dość dużą reprezentacją płci żeńskiej. Jeżeli nie, to pomyśl w jakich aktywnościach mógłbyś uczestniczyć, żeby kobiety poznawać.
  • Odpowiedz
To mi mówi, że wejdzie do internetu jako ja i mi zaraz jakąś znajdzie


@ludzki_odpad: daj jej ten telefon i opisz później wyniki. Ciekawe czy babcia więcej wyrwie na swoją gadkę czy sama zmięknie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@kimunyest95 jakoś mocno się nie przejmuję, ale fajnie by było kogoś mieć. Apki randkowe to głównie swipowanie trochę co kilka dni, a jakaś rozmowa raz na kilka tygodni, nie mam za dużego parcia. To samo w robocie. Faktem jednak pozostaje, że nikogo wciąż nie poznałem.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorobei nie wpędzi bo tylko co kilka dni sobie poprzesuwam profile. Wiem, że to ściek, ale szansa na poznanie kogoś sensownego nie jest zerowa. Tylko dlatego tam jeszcze siedzę, ale bez zaangażowania emocjonalnego
  • Odpowiedz
@ludzki_odpad: jeżeli mieszkasz na pipidówie, to już jest over. Zostają albo samotne matki albo głupie karyny, które nie były w stanie uciec do miasta wojewódzkiego na studia.

Poza tym, na tych apkach masz olbrzymią konkurencję, więc albo się zmotywujesz do aktywności “na żywo” albo rąsia na amen.

Takie już jest życie, że głównie poznaje się ludzi na żywo, ludzi z którymi później coś nas wiąże emocjonalnie. A via aplikacja randkowa,
  • Odpowiedz
  • 0
@kimunyest95 mieszkam w powiatowym, które trąci chujem. Odnośnie konkurencji na apkach to wiem, dlatego się emocjonalnie nie angażuję i nie przesuwam profili jak p------y. Najpewniej jest over, ale szukać bez większego zaangażowania można dalej. Co do aktywności na żywo to nie mam znajomych, ani żadnej ekipy, a całkiem solo ciężko poznawać nowych ludzi. It is what it is ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ludzki_odpad
Praca, auto, mieszkanie, kobieta - wiesz co łączy te wszystkie słowa ? Ilość, normalnemu facetowi starcza jedna praca jedno auto jedno mieszkanie i jedna kobieta. Musisz trafić w odpowiednim czasie na dobrą okazję z wszystkim by zdobyć swoje dobre elementy układanki.

Strasznie demonizujesz żaląc się jak to ciężko znaleźć partnerkę tymczasem jeden match może okazać się tym ostatnim. Trzeba jednak później jeszcze mieć expa w związkach żeby to wypaliło. Jak
  • Odpowiedz
@kimunyest95: oczywiście, że wzory podrywu istnieją. Nazywa się to PUA. Nie ma to 100% skuteczności, ale znacząco ułatwia robotę. Fakt, jest to lekka manipulacja, ale podpatrzona od kobiet. I warto to robić na początku, jeżeli jest się przegrywem lub ma się taką mentalność. Kluczowe jest zamoczenie knota, bo to otwiera myślenie facetom i pokazuje, że "jednak można!"
  • Odpowiedz
@ludzki_odpad: jak znajdziesz wartościową kobietę której się spodobasz to nie będzie patrzyła na twoje doświadczenie związkowe - sama wszystkiego cię nauczy, a jak się zakochasz to też będziesz wiedział podświadomie jak się zachowywać w jej towarzystwie. A i zmień nick - bo sam na siebie sprowadzasz klęskę XDD
  • Odpowiedz