Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie,

Około trzech tygodni temu zerwałem z kobietą (i to nie pierwszy raz). Ostatnim razem, kiedy zrywaliśmy, nie zrobiło to na mnie większego wrażenia, tak jakbym od dłuższego czasu przypuszczał że to się stanie. W międzyczasie założyłem konto na #tinder, myśląc, że może tam znajdę szczęście (tak, tak - śmiejcie się ze mnie xD). Mam kilka "matchy", ale nie jestem w stanie do nikogo napisać, bo od razu przypomina mi się moja ex i czuję, jakby wracały do niej uczucia. Czy da się z tym jakoś walczyć? Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Próbuję sobie to wszystko poukładać w głowie, ale zupełnie mi to nie wychodzi. #psycholog
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gremek: Bo psychika jest pokręcona i może się okazać, że kochasz tę osobę i będziesz kochał do końca życia. Rozum zerwał ale serce nie.
Możesz to blokować na poziomie rozumu ale twoja podświadomość płacze.

Możesz poddać analizie i wady i słabości drugiej strony i edukować swój mózg w kwestii nielubienia...
Nie spotykać się i nie kontaktować.
  • Odpowiedz
@Gremek no i sobie nie poukładasz ( ͡º ͜ʖ͡º) witam. Prawie 2 msc temu 5 lat poszło się. Tinderka to ja zakładam i kasuje bo jak już mam jakieś pary to i tak to p------e. Nie da się stary, trzeba to przeżyć i tyle.
  • Odpowiedz