Wpis z mikrobloga

#pytanie #pcmasterrace #pytaniedoeksperta #komputery
Siema mam pytanie składam komputer i nie wiem czy kupić teraz RTX 4080 super czy czekać na premierę serii 5000 mam geforca 660 i ewentualnie mógłbym go przełożyć do nowego komputera do czasu premiery nowych rtx-ów. Pytanie brzmi czy warto czekać na RTX 5080 albo 5090 czy brać teraz 4080 super, i czy rtx y poprzednich serii tanieją wraz z premierą nowych, i jeszcze seria 5000 ma mieć premiere w styczniu kiedy będzie premiera podkręconych wersji 5080 albo 90 w wersji super/ti?.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kumbaka Noo jakby zawsze warto poczekać, bo w tej samej cenie albo nawet taniej dostaniesz lepszą kartę.
Natomiast musisz się zastanowić czy jest sens czekać pół roku żeby sobie pograć. Ja to już bym wolał "stracić" i kupić coś teraz niż czekać pół roku i nie mieć na czym grać przez ten czas.
  • Odpowiedz
@Kumbaka: raczej bym nie liczył na to, że przy premierze serii 50xx stanieją karty 40xx, ew można się spodziewać promocji pojedynczych sztuk, ale też nie tak, że będzie 1k taniej na wszystko, a co do tego czy czekać, czy nie to już pytanie do ciebie, ja na początku roku kupiłem 4060 ti i do grania w full hd jest zajebjsty, ale teraz planuje kupić oleda 27 cali 1440p i wiem,
  • Odpowiedz