Wpis z mikrobloga

#budda
Już parafrazując czy to szansa 1 na milion czy na trylion, żeby wygrać, ale czy waszym zdaniem Budda faktycznie daje te samochody, a zwyciężcy nie są ustawieni lub dogadani jakoś z Kamilem ?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@holsabobsa95: Tylko głupi by pomyślał, że zwycięzcy są ustawieni XD Jakim niby cudem miałby ustawić to skoro jest komisja. Nawet jeśli, poświęcać 1 mln zł w zamian 50 mln?
  • Odpowiedz
@holsabobsa95: Ja uważam, że te loterie są po to aby pomnażać majątek. Jeśli z wydanych 2 milionów na nagrody wyrwał ponad 100 milionów, to nagrody nie stanowią nawet 2%. Niech stanowią nawet 20% - to i tak jest potężny zysk, dziesiątki milionów.

Dodatkowo zarabiają na "odkupieniu" wygranego auta od widza. Do tej pory większość zwycięzców nie chciała samochodów tylko pieniądze, bo Budda proponował odkupienie pojazdu. Tylko że w regulaminie auto
  • Odpowiedz
Głupoty czy może to zdrowy rozsądek. Jednak większość zwycięzców wolało pieniądze a nie samochód na utrzymanie którego ich nie stać. Nawet Supra z ostatniej loterii bierze udział w aktualnej. Budda odkupuje je po cenie jaka widnieje w regulaminie a ta jest mocno zaniżona bo nie uwzględnia modyfikacji.
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Dotyczył wszystkich aut DESIGN BY BUDDA. Czyli Nissan 352jz, jak i BMW M3CS także w to wchodzą. Nawet GTR, który był na FAME MMA, został wystawiony na sprzedaż za zgodą Buddy i on z tego tytułu otrzyma procent. Widzę bronisz swojego idola dosłownie jak klaun, a nie masz informacji na żaden temat
  • Odpowiedz
@lapuszkadopuszki

GTR, który był na FAME MMA, został wystawiony na sprzedaż za zgodą Buddy i on z tego tytułu otrzyma procent.

Kłamiesz kobel, aha dalej nie odpowiedziałeś które auta rozbił na ubezpieczenie.
Nie bronię tylko bekę mam z bólu d--y przygłupa jednego z drugim. Przez was durnie nikt poważny za temat się nie weźmie gdy widzi jak wyniki z google opisujecie jako "dowody" nikt poważny się pod tym nie podpisze i
  • Odpowiedz
Zaciśnij dupsko i nie obrażaj ludzi. To nie są dowody z google, tylko rozmawiałem z ludźmi z instagrama, którzy są z tym związani. GTR na fame mma jest Design By Budda i tylko na warunkach Buddy zwycięzca może go sprzedać.
  • Odpowiedz