Wpis z mikrobloga

πŸ‡©πŸ‡ͺ Stuttgart. Rodzina z Syrii bije rekordy: w sumie popeΕ‚nili 110 przestΔ™pstw.

17-letni Khalil H. popeΕ‚niΕ‚ 34 przestΔ™pstwa w ciΔ…gu 2,5 roku i przebywa w areszcie z powodu brutalnego ataku noΕΌem. Trzech jego braci jest teraz w wiΔ™zieniu. Starszy brat 21-letni Mufed H., ktΓ³ry wyszedΕ‚ z wiΔ™zienia zaledwie dwa miesiΔ…ce temu po odbyciu trzyletniego wyroku, zostaΕ‚ aresztowany w Ε›rodΔ™ w centrum Stuttgartu po dwΓ³ch napadach w ciΔ…gu kilku minut. Najpierw groziΕ‚ noΕΌem dwΓ³m 16-letnim dziewczynom i okradΕ‚ je z komΓ³rek, a potem napadΕ‚ na innΔ… mΕ‚odΔ… kobietΔ™. Druga prΓ³ba rozboju nie powiodΕ‚a siΔ™ i patrol policji aresztowaΕ‚ Syryjczyka.

W sierpniu Mufed H. udzielil wywiadu. β€žOdsiedziaΕ‚em trzy lata w wiΔ™zieniu za usiΕ‚owanie ciΔ™ΕΌkiego uszkodzenia ciaΕ‚a i inne przestΔ™pstwa. MusiaΕ‚em odsiedzieΔ‡ caΕ‚y wyrok, bo miaΕ‚em kΕ‚opoty ze wspΓ³Ε‚wiΔ™ΕΊniami”. TwierdziΕ‚, ΕΌe chciaΕ‚ szkoliΔ‡ siΔ™ w opiece geriatrycznej. β€žPrzyjechaΕ‚em do Niemiec w 2018 r. i od tego czasu sporo narozrabiaΕ‚em. UszkodziΕ‚em policyjnΔ… furgonetkΔ™. BiΕ‚em kaΕΌdego, kto mnie wykurzaΕ‚ na ulicy”.

Mufed H. napadΕ‚ na dziewczyny w tym samym miejscu, w ktΓ³rym inny z braci, 19-letni Edo H. byΕ‚ zamieszany w pchniΔ™cie noΕΌem w listopadzie 2023 r., w wyniku ktΓ³rego trzy osoby zostaΕ‚y ciΔ™ΕΌko ranne. Jest obecnie sΔ…dzony z trzema innymi oskarΕΌonymi za usiΕ‚owanie zabΓ³jstwa.

GΕ‚owa rodziny, 43-letni Abd Almudy H., sam notowany za liczne przestΔ™pstwa, twierdzi, ΕΌe wszystkiemu winny jest UrzΔ…d ds. MΕ‚odzieΕΌy, ktΓ³ry β€žzepsuΕ‚ mu dzieci”.


#imigranci #niemcy #bekazlewactwa
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koala667: Ostatnio gadaΕ‚em ze znajomym Syryjczykiem ktΓ³ry wyprowadziΕ‚ siΔ™ z duΕΌego miasta w Niemczech na wioskΔ™ wΕ‚aΕ›nie w duΕΌej mierze przez swoich rodakΓ³w.

Wytłumaczył mi np, że cała ta patola która kiedyś w Syrii żyła z terroryzowania ludzi i złodziejstwa teraz przyjechała do Niemiec, bo w Syrii nie da się praktycznie już kraść bo ludzie często są uzbrojeni i nikt w policję się nie będzie bawił tylko złodzieja można odstrzelić
  • Odpowiedz
jak Polacy w UK kiedyΕ›


@erni13: Można wiele złego o rodakach za granicą powiedzieć ale nie słyszałem o całych rodzinach bawiących się w gta.

Jednak wyjΕ›cie z wiΔ™zienia i od razu rozbΓ³j na ulicy to trochΔ™ co innego niΕΌ pijany seba co mu siΔ™ odkleiΕ‚o
  • Odpowiedz
@CH3j: MiaΕ‚em rodzinΔ™ w Birmingham i mam naprawdΔ™ sporo anegdotek xD

Nawet sobie nie wyobrażasz jaka patola potrafiła tam wyjeżdżać. Czesto patologiczny Seba sprowadzał swojego n-----------o ale ściganego przez policję brata do Anglii i dalej to już La Vida Loca
  • Odpowiedz
@erni13: Mogę się mylić bo w Anglii nigdy nie byłem ale też nie widziałem artykułów że kolejny polak kogoś terroryzuje nożem na ulicy.
A o syryjczykach znajdΔ™ kilka takich artykuΕ‚Γ³w z tego miesiΔ…ca.

Nie chodzi mi o to ΕΌe nasi sΔ… "grzeczni" chodzi o to ΕΌe to trochΔ™ inny typ patologii.
  • Odpowiedz
@CH3j: Prawdopodobnie dlatego, ΕΌe wΕ‚aΕ›nie w Anglii nie byΕ‚eΕ›. Nawet w Niemczech gdzie Polonia jest grzeczniejsza jakiΕ› czas temu w Bonn naΔ‡pany Husarz z maczetΔ… lataΕ‚ na stacji Bonn-Tannenbusch ( Ν‘Β° ΝœΚ– Ν‘Β°)

OczywiΕ›cie, ΕΌe Syryjczycy jako ludzie ktΓ³rzy uciekli z kraju ogarniΔ™tego wojnΔ… majΔ… wiΔ™kszΔ… iloΕ›Δ‡ patologii, natomiast pamiΔ™taj, ΕΌe do Anglii uciekΕ‚y nie tylko Sebki ale teΕΌ Mariusze ktΓ³rzy w latach 90 i wczesnych
  • Odpowiedz
  • 1
@erni13: Syria to islam a to oznacza brak integracji, temat przerobiony już w całej zachodniej Europie więc po co do tego jeszcze wracać?
PamiΔ™tasz ''aferΔ™'' z planami budowy nowego meczetu na Ochocie w wawie? Wiesz kto tym zarzΔ…dza w Polsce? Imigrant z Syrii ktΓ³ry jest podobno lekarzem. Ε»adnego islamu w Polsce!
  • Odpowiedz
@koala667: Rozumiem ten punkt widzenia, spoko. Osobiście nie mam problemu z emigracją ludzi z krajów umiarkowanie muzułmańskich typu Turcja (chociaż i tu jest duża różnica między wschodem a zachodem kraju) tak ewentualna emigracja z krajów typu Syria powinna być bardzo kontrolowana a każde podejrzenie o skrajny islamizm czy przestępstwa powinny być nagradzane natychmiastową deportacją

Problem w Europie jest taki, ΕΌe spoΕ‚eczeΕ„stwo bardzo siΔ™ starzeje, rΔ…k do pracy coraz mniej, dzieci
  • Odpowiedz
  • 1
@erni13: Twarde dane z Danii i Holandii pokazały że przez ostatnie lata imigranci z Afryki i krajów muzułmańskich pobierali więcej od państwa niż wpłacali w podatkach więc ci ludzie nie będą dla nas żadną wartością. Integracja tych ludzi jest praktycznie niemożliwa co widać na praktycznie całym zachodzie Europy. Typie, to nie rok 2014 i nikt już nie łyknie bajek o integracji muslimów :D
  • Odpowiedz
@koala667: No przecieΕΌ pisaΕ‚em, ΕΌe Ε›ciΔ…gamy z tamtych krajΓ³w sama patole i robimy ΕΊle, przeczytaj jeszcze raz ale ze zrozumieniem XD

Ja mówię o zmianie kierunku. KONTROLOWANEJ imigracji i łatwych deportacjach. Zapytałem też czy masz inny pomysł na to, żeby utrzymać nasz poziom życia przy tak tragicznej dzietności
  • Odpowiedz
@Tajlosfit: Nie byΕ‚y to procenty tylko jakaΕ› staΕ‚a kwota ale DokΕ‚adnej iloΕ›ci nie znam.

Standardowo, rozbite okna, awantury na dyskotekach, zastraszanie klientów tak, żeby babrać się z ubezpieczeniami plus żeby żaden normalny człowiek nie uznał, że pójście tam to dobry pomysł. Biznes do zamknięcia.

Ale koniec koΕ„cΓ³w karma ich dopadΕ‚a i skoΕ„czyli jako najniΕΌsza warstwa spoΕ‚eczna w Anglii
  • Odpowiedz