Wpis z mikrobloga

TVN w Faktach obszerny materiał o kredytach 0% i tym, że 1/3 wpłat na kampanię KO pochodziła od deweloperów.


@mickpl: Pisowcy: TVN I TVP TO TO SAMO

k*rwa wyobrażacie sobie taki materiał o Pisie w TVP przed przegranymi wyborami?
  • Odpowiedz
@mickpl: to że ten p--------y kredyt 0% zaczyna być jechany przez media/polityków to tylko zasługa LUDZI W INTERNECIE, to właśnie dzięki tym zapytaniom do ministerstwa o to kiedy wyłączono telefony itp. to wszystko jest teraz gdzie jest. I też trzeba pamiętać jedno, gdyby teraz rządził PiS, to żadne zapytania i protesty by nie pomogły z ten kredyt byłby już w Polsce po jego pierwszym ogłoszeniu
  • Odpowiedz
wyobrażacie sobie taki materiał o Pisie w TVP


@Yuri_Yslin: ja sobie nie mogę wyobrazić takiego materiału o KO w obecnym TVP. Telewizja publiczna zawsze będzie szczujnią w rękach rządzących, więc nadaje się tylko do likwidacji.
  • Odpowiedz
@mickpl: Obejrzałem to wydanie 19:30 na TVP, i wcale ten materiał jakoś super nie jest. Na przykład padają tam stwierdzenia, że "minister Pełczyńska-Nałęcz krytykuje pomysł taniego kredytu na pierwsze mieszkanie", podczas gdy w rzeczywistości tak nie jest.
W rzeczywistości krytykuje ona pomysł dopłat do kredytu, a nie samo istnienie tanich kredytów, które przecież mogłyby istnieć w odpowiedniej rzeczywistości ekonomicznej - i wynikać chociażby z niskich stóp procentowych, ale do tego
  • Odpowiedz