Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na wszystkie złe trendy typu postępujące ogłupiania społeczeństwa, nadmierny konsumpcjonizm, uzależnienie od social media, spłycenie więzi międzyludzkich, w tym relacji romantycznych, akceptacja przygodnego seksu jako rzeczy normalnej itp, normalizacja s-x-workingu, patrzyłem z dystansu, z pozycji syna rodziny intelektualistów, gdzie takie trendy się przy niedzielnym obiedzie potępiało. Czytałem sobie "Politykę" i tam też się opisywało i zarazem potępiało te trendy. Żyłem w przeświadczeniu długie lata, że to wszystko dzieje się z dala ode mnie, a moja droga życiowa wypełniona będzie innymi ludźmi niż ci hołdujący tym nowoczesnym, zepsutym pseudo-wartościom. Ci ludzie dla mnie byli mniejszością. W istocie jednak moja droga życiowa wypełniona była pustką, samotnością, a te trendy stały się obwiązującym obecnie mainstreamem. Mam 39 lat, szukam młodszych kobiet bo chcę założyć rodzinę. I właśnie do mnie dotarło, że ja dla tych dzisiejszych młodych kobiet nawet jak zrobię super #looksmaxing i #kariera (jestem po architekturze, pracuję w pokrewnej branży, idzie mi nieźle, choć długie lata pracowałem w urzędzie więc po przejściu do prywatnych firm zacząłem karierę trochę z opóźnieniem) będę dziadem i boomerem. I nie mogę nawet tych młodych kobiet czy ludzi, czy całej generacji Zetek obwiniać za ich postawy, te postawy życiowe stały się bowiem mainstreamem. #gownowpis #samotnosc #przegryw PS w moim pokoleniu, spotykając się przy piwie z kolegami śmialiśmy się parę lat temu z instagrama, to było coś dla młodych, niepoważnych ludzi, a dziś to normalna rzecz, jak da nas kiedyś #gadugadu


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim no i co? Myślisz, że świat ma ci cokolwiek dać, bo poczytałeś "Politykę" i z dystansu potępiałeś trendy? Brak młodych kobiet w twoim życiu to nie wina pokolenia Z, tylko twojej mentalności przegrywa. Dlaczego młoda dziewczyna miałaby chcieć zakładać rodzinę z 40-latkiem? XD Zamiast użalać się przegrywowo, zrób coś ze swoim życiem.
  • Odpowiedz