Wpis z mikrobloga

@ProElo:

2024

Dalej wałkowanie mema haha Skyler bad

Przecież ona od początku miała rację. Walt ściągnął niebezpieczeństwo na całą rodzinę, 3 razy bandziory im wbiły do domu. Mimo wszystko wróciła do niego kryła mu dupę i pomagała prać brudne pieniądze. Do czasu odstrzelenia Hanka bo to przekroczyło rubikon.
  • Odpowiedz
Od pierwszego seansu nie mogłem zrozumieć hejtu na Skylar. Kolejne rewatche tylko potwierdziły moje przekonania. Walter był złym, samolubnym s---------m, tylko na samym początku myślał o zabezpieczeniu swojej rodziny, później do głosu doszło jego rozbuchane ego i kompleksy. Zresztą sam tytuł serialu o tym mówi. Skylar była porządną matką i żoną, to że go nie p-------a w okolicach trzeciego sezonu to cud.
  • Odpowiedz
@ProElo: tak jak innych, mnie Skyler denerwowała tylko przy pierwszym obejrzeniu, dlatego, że strasznie jarałem się tym serialem i Waltem. Przy kolejnych podejściach dalej lubiłem Walta, ale rozumiałem Skyler i jej zachowanie.
  • Odpowiedz
Walter był złym, samolubnym s---------m, tylko na samym początku myślał o zabezpieczeniu swojej rodziny


@Rocky_Zuma_Skye: nawet na początku o tym nie myślał - mógł wziąć kasę z Gray Matter i ja zabezpieczyć. Scenarzyści dali to na tacy żeby nie było cienia wątpliwości co to za postać
  • Odpowiedz
@Rocky_Zuma_Skye wlasciwie to nie tyle nie akceptowala co chyba bylo tak ze byli mega bogaci, on odstawal finansowo to dostal bolu d--y i zerwal.
A co do ceny - nie pamietam komu to mowil, ale sam przyznal ze jak sprzedawal to myslal ze zrobil swietny interes.
Jego ego niszczylo go od dawna.
Btw ciekawe czemu, bedac takim zdolnym, utknal jako nauczyciel zamiast kosic hajs u konkurencji....

Nie mowiac juz o tym
  • Odpowiedz
na cholere na party u Eliota i Gretchen poszedl?


@DryfWiatrowZachodnich: oficjalnie byli w przyjacielskich kontaktach. No i to nie było tak, że Elliot naciskał na to spotkanie żeby mu zaproponować pracę z ubezpieczeniem które by pokryło leczenie?
  • Odpowiedz
@DryfWiatrowZachodnich Nie przypominaj mi tego party, bo mam ciary krindżu jak sobie przypomnę ich stroje xD

On był naukowcem, szybko wtopił ze Skylar i wziął co było. Później chore dziecko i tak poszło. Ale fakt, mógł zrobić karierę nie gorszą niż jego dawni przyjaciele. I w sumie zrobił xD
  • Odpowiedz