Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

SIERPIEŃ 2024

1. Koalicja Obywatelska - 32,8% - 167 mandatów (⬆ 0,7%)
2. Prawo i Sprawiedliwość - 30% - 172 mandaty (⬆ 0,9%)
3. Konfederacja - 12,3% - 54 mandaty (⬇ 0,1%)
4. Trzecia Droga - 9,9% - 41 mandatów (b.z)
5. Lewica - 8,5% - 26 mandatów (⬇ 0,4%)

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

SIERPIEŃ 2024

1. Koalicja Obywa...

źródło: Screenshot(200)

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
I chyba wygląda na to, że te poparcie się gdzieś wokół tych 30% dla PiS ustatkuje, bo ta partia zasadniczo mają wyznawców a nie wyborców. Jedynie poparcie dla PO może zacząć spadać, jeśli nie zaczną się w końcu zajmować rozwojem Polski a nie zemstą na PiSie.

C--j mnie obchodzi czy Ziobro z Kamińskim pójdą do więzienia. Chcę aby Polska się rozwijała, zbudowano mi pod domem drogę i infrastrukturę i tak szczerze mówiąc,
  • Odpowiedz
@Koziom: emeryci robią robotę. Tylko nie wiem czy to po prostu skończy się wraz z odejściem do wieczności ludzi którzy aktualnie i mają pomiędzy 60-90+, czy w tym przypadku będzie zastępowalność pokoleń i nowi emeryci też będą wybierali "złodziei z ludzką twarzą" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@rales Ciekawe jak by wyglądała sytuacja jeśli Lewica spadnie pod próg. KO musi albo wziąć tę Lewicę do siebie albo chociaż pilnować, żeby za bardzo się nie kompromitowała, bo się skończy jak w 2015 gdy w zasadzie dzięki Razem, PiS mógł utworzyć rząd
  • Odpowiedz
Podziękuj obecnej koalicji, która ostatnio kompromituje się na każdym kroku. Programu nie zrealizowali, TVP nie zlikwidowali, podatków nie obniżyli, a jeszcze teraz Kredyt 0% i osoby uczniowskie...


To tylko utwierdza wyborców w PiSu w ich przekonaniach.


@malani: wyborcy PiSu głosują na PiS niezależnie od wszystkiego, bo to ciągle ta sama grupa komuchów z łezką w oku wspominających PRL i bycie pod ruskim butem
  • Odpowiedz
@Njal: związki partnerskie i mordowanie nienarodzonych dzieci- najważniejsze tematy w kraju, już ręce dawno opadły to jest po prostu żenujące.
  • Odpowiedz