Wpis z mikrobloga

Obejrzałem resztę polecanych przez Was serii (oczywiście tylko jak dotąd wyemitowane odcinki). Te serie polecał @lmao: dziękuję! :)

Akuma no Riddle - całkiem ciekawa realizacja, niby to yuri, ale jak na razie ujawnia się to tylko delikatnie od strony głównej bohaterki. Bardzo zróżnicowane charaktery, fabuła nie zrobiona na #!$%@?, czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.

Black Bullet - niezłe fantasy, nie można na razie dużo o nim powiedzieć. Fabuła jest OK, kreska/udźwiękowienie również. Ale mimo wszystko raczej mnie trochę mniej przyciągnęło niż reszta. Może dalsze odcinki coś zmienią.


Mangaka-san to Assistant-san to - potrafi rozbawić, acz humor jest z niższej półki... ale czego się spodziewać po zboczonym mangace? ;)

No Game No Life - tutaj twórcy zrobili bardzo dobrą robotę, bo tak oryginalnego scenariusza jeszcze nie było. Świetnie wykreowany świat, dobrze odwzorowani bohaterowie, technicznie też OK - czekam na dalsze odcinki.

[ #anime #akumanoriddle #blackbullet #mangakasantoassistantsanto #nogamenolife ]
  • 11
@Woozie321: "No Game No Life - tutaj twórcy zrobili bardzo dobrą robotę, bo tak oryginalnego scenariusza jeszcze nie było. Świetnie wykreowany świat, dobrze odwzorowani bohaterowie, technicznie też OK - czekam na dalsze odcinki." Nie zgodze się z oryginalnością ( http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9332 ), ale samo anime zapowiada się nieźle, chociaż spodziewałem się ciekawszych gier niż classic poker czy papier kamień nożyce, no ale dopiero 2 odcinki.

Mahouka Koukou no Rettousei polecam z tego
@Woozie321: obejrzałem Mondaiji jakiś czas temu i owszem jest podobne, z tym że bohaterów jest więcej. Krótka i przyjemna seria z supermocami.

btw zerknąłem na twoją listę i widzę, że nie oglądasz:

Escha & Logy no Atelier: Tasogare no Sora no Renkinjutsushi - chyba najlżejsze anime w tym sezonie, które oglądam, bo te akurat się da ;p

Inugami-san to Nekoyama-san - seria krótkich odcinków o laskach w szkole, które zachowują się