Wpis z mikrobloga

@Krolowa_Nauk: Takie kobiety najczęściej nigdy nie zrozumieją że są w błędzie, raczej to się zmieni na gniew, frustracje i robienie z siebie ofiary ale nigdy to nie będzie jej wina, to jest cecha osobowości a tą się trudno i rzadko zmienia. Po za tym ona ma męża, aczkolwiek z takim podejściem to wróże im raczej kłótnie i awantury w dalszej przyszłości jak mężowi znudzi się opieka nad dorosłym człowiekiem, chociaż
  • Odpowiedz
@HusainAbdul: też myślę, że większość takich kobiet i tak nie zrozumie, że to ich podejście jest problemem i brak partnera lub późniejszy rozwód czy rozstanie to nie wina "niedojrzałego" czy "mało zaradnego" mężczyzny, a po prostu ich wyceniania relacji pieniędzmi i rzeczami materialnymi. Jeśli ta pani z posta zdążyła przekonać do siebie jakiegoś mężczyznę na tyle, żeby się z nią ożenił i otwarcie oczekiwała od niego tego, o czym napisała,
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: ja ostatnio czytałem artykuł z zakresu psychologii sądowej, i spostrzeżenia psycholog miał takie same jak ja gdy robiłem praktyki kobiety lubią psychopatów a ci adorują kobiety do momentu aż im się to opłaca , to znaczy że technicznie karynka może trafi na milionera psychopatę który będzie ją adorował przez rok czy parę miesięcy , ale ten typ ludzi jest pozbawiony całkowicie empatii, dopóki czerpią korzyści to jest miło,potem zamieniają
  • Odpowiedz