Wpis z mikrobloga

Cześć moi drodzy, dawno nie wrzucałem nic nowego
Z pomocą sztucznej inteligencji wygenerowałem kolejny kawałek muzyczny, tym razem korzystając z możliwości wcześniejszego uploadu nagranego własnego kawałka.
Materiałem wejściowym była improwizacja (po prostu zagrał melodię 🤪) mojego kumpla na gitarze basowej na melodię Zuzia lalka nieduża, z nietrafionymi akordami drugiego znajomego na gitarze. Dało to fajny Benchmark do testów dla sztucznej inteligencji, jak bardzo jest w stanie wyciągnąć z takiego materiału coś, na podstawie czego można zrobić muzykę.

A Jako że, wynik końcowy całkiem mi się spodobał że, to postanowiłem go upublicznić.

https://www.youtube.com/watch?v=HS7mD-MvN2k

#sztucznainteligencja #midjourney #sunoai
#ai #generatorfrajdy #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeGgo: na początku myślę co to za gowno, ale jak się rozkręciło to jest zajebiste. Możesz jaśniej, co zostało wykonane przez AI a co przez Ciebie/znajomego?
  • Odpowiedz
  • 1
@mustafas00: znaczy żadna filozofia tutaj nie zaszła. Pierwsze siedem sekund całego kawałka to jest surowy wkład zagrany przez prawdziwych ludzi, a resztę na tej podstawie "sztuczna inteligencja" sobie wymyśliła.
Właściwie miał to być eksperyment, Czy można zmusić te algorytmy do śpiewania według zadanej melodii. Coś tam niby trochę wychodziło, ale spodobała mi się ta wersja bardziej.
  • Odpowiedz