Wpis z mikrobloga

„Na samym wstępie chciałbym przeprosić Was, widzowie. Tyle dni milczałem bo w c--j siadło mi na banie to, co się obecnie dzieje. Tak, jestem fałszywą k---ą. Tak, wbiłem nóż w plecy osobom, których nazywałem przyjaciółmi, osobom, które w jakiś sposób starały mi się pomóc, jak było u mnie źle. Biorę to wszystko na klatę. Ta branża namieszała mi w głowie i w c--j się pogubiłem. Jest też wiele rzeczy poza kulisowych o których nie mogę wam powiedzieć z wiadomych względów. Ta cała historia o tym, że ponoć miałem jakiś wypadek i kogoś zabiłem to sfabrykowana historia nie poparta żadnymi konkretnymi dowodami, tylko filmikami z przed 7 lat wyrwanymi z kontekstu. To wszystko to część planu zemsty Sylwka, ale to okaże się z czasem i mam nadzieję, że wkrótce przejrzycie na oczy. Co do zarzutów Sylwka, że niby wysyłałem zdjęcie przyrodzenia do małoletniej też jest wyrwane z kontekstu. Widzowie, nie dajcie się zmanipulować.” #famemma #boxdel #wataha #sawardega #wardega
soniksonik1 - „Na samym wstępie chciałbym przeprosić Was, widzowie. Tyle dni milczałe...

źródło: IMG_5202

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach