Wpis z mikrobloga

#hotelparadise widzę że szanowne grono szyderców jest podzielone, więc zapytuje się:

Czy jesteś team Olka?

  • Tak 43.8% (67)
  • Nie 56.2% (86)

Oddanych głosów: 153

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kakarot_Z: ja bez bicia się przyznaje, że wolę knującą Olę, od sztywnej jak dębowa deska Anastazji. Cesarzowa Anastaziiijjja, nawet płacząc roniła trociny zamiast łez ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: tylko Olkę da się oglądać reszta to tło tudzież tarcza do której sobie strzela lotkami. Inne opinie - które szanuję - trącą grażynstwem i fejs zbukiem
  • Odpowiedz
  • 4
@Noiwuj0: @Rosalinea @Wouowina mi ona też podchodzi, coś się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@avirant @BigShow @amanda12 na początku miałem takie wrażenie że to może być taka ładna gwiazdka, co tylko będzie leżeć i pachnieć, a tu proszę jak rozstawia po kątach siusiaczki waginalne. Zdaję sobie sprawę że może być w-urwiająca, ale ona w swym działaniu jest subtelniejsza i nie jest
  • Odpowiedz
@BigShow: ale co ona miesza? Chodzi i ględzi,narzeka na Kubę i stara się nimi sterować ,ale nikt nie jest chętny się jej poddać.Odzielić należy chęci.od rezultatów.Karol i Leon już się wkurzyli na tych co chcą mieć władzę .Jeżeli ona nie działa wg scenariusza produkcji to jest idiotką, która nie potrafi logicznie myśleć ,że sztuczne rzęsy i lićówki to nie są atrybuty inteligentnej kobiety,która może sterować grupą
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z „subtelniejsza” - chcesz ze mną być w parze? XD W sumie każdy wie, że ona chce być z Karolem oprócz Kuby. Bo każdemu chodzi i gada. Dla mnie ona w sobie nie ma nic z subtelności - to współczesna Karyna.

Natomiast jak mówię, jak laski nie lubię i jej nie życzę wygranej, tak robi oglądalność. Dlatego niech sobie siedzi. Potem poleciałaby jak Żmijka i Pandora Finałowa to byłaby petarda �
  • Odpowiedz
  • 0
@amanda12: moim zdaniem jeszcze jej dlatego do takich pirani jak siostry srori, olipatoli, hugolin itp itp. Może z czasem się zmieni, to wtedy się przyznam ( )
  • Odpowiedz
ale co ona miesza? Chodzi i ględzi,narzeka na Kubę i stara się nimi sterować ,ale nikt nie jest chętny się jej poddać.Odzielić należy chęci.od rezultatów.Karol i Leon już się wkurzyli na tych co chcą mieć władzę .Jeżeli ona nie działa wg scenariusza produkcji to jest idiotką, która nie potrafi logicznie myśleć ,że sztuczne rzęsy i lićówki to nie są atrybuty inteligentnej kobiety,która może sterować grupą


@Currara: Cytuję całość, żeby nic
  • Odpowiedz