Wpis z mikrobloga

Manlet Birdcel - kiedyś mój przyjaciel i idol, legenda discorda. Razem legendami byliśmy w złotych czasach. Dziś pałam nienawiścią do niego. Zniszczył moją miłość z Mistyczką. Swoim trollowaniem, swoim nakręcaniem. Celowo wszystko robił. Mistyczka ma go za mojego przyjaciela i wszystko co robi utożsamia ze mną. Trochę czasu minęło ale kobiety są nieprzebaczające. Wiem że jestem bratnią duszą z Mistyczką i mógłbym stworzyć z nią przyjaźń duchową ale nie wiem czy jej zawziętość i nienawistność nie zwycięży nad tym. Tego się boję bo wiem że ja drugiej jak ona nie znajdę i ona drugiego jak ja nie znajdzie. I znów życie w samotności w samotności dla nas obu. Tak to żylibyśmy w samotności ale razem. I nie jest to jak ktoś zaraz zakrzyknie syndrom ten jedynej. Jeśli ktoś tak uważa niech mi znajdzie drugą dziewczynę taką jak Mistyczkę - zaraz jestem gotów tamtą porzucić. Albo znajdźcie drugiego Bagio.

Ja nie jestem bez winy. Też trollowałem i nakręcałem. Nie odszedłem z discorda kiedy mówiła żebym odszedł. Wybrałem discorda ponad nią. Ona nienawidzi klimatu tam. Przeszkadzało jej że tam jestem, że powiadam jej o tym. Właściwe ona prawie wszystkiego nienawidzi. Ja wybrałem discord i oto 3 miesiące nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu. Bezpośredniego ponieważ pośrednio to cały czas myślałem o niej i mówiłem i nie było w tym godziny przerwy. Czekałem na moment gdy będę gotowy odejść z discorda, innych platform i wtedy pójść do niej. Napisała mi kiedyś o Rasputnie który miał idee by wyniszczyć namiętności nimi samymi - żeby być rozpustnikiem aż rozpusta ci się znudzi i zwrócisz się do Boga. Moją rozpustą jest discord, Bogiem Mistyczka. Jednak Bóg łatwiej przebacza niż kobieta. Nie wiem czy ona mnie przyjmie.

Może wielki cope uprawiam ale też nie wszystko w życiu jest takie jasne. Zwłaszcza gdy ludzie są specyficzni. A może to właśnie kolejna durna historia o zakochanym chłopaku i odrzucającej go dziewczynie jakich setki? Dalej póki co będę myślał że tak nie jest. Nie chodzi nawet o miłość która jest tu efektem uboczym bycia romantykiem ale o przyjaźń duchową. Jest taka książka Przyjaźń duchowa - Aelred z Rievaulx. Ona wysłała mi jej pdf do przeczytania 8 miesięcy temu a ja przeczytałem teraz niedawno. To jednak ona zapomniała o jej treści a ja treść znałem nim przeczytałem. Jednak zatęskniłem mocniej po przeczytaniu. Pamietam okres raptem parę miesięcy temu jak tylko myślałem o tym jak to kobiet celem jest niszczenie mężczyzn. Można by pomysleć że tylko po to mi ten pdf Przyjaźni duchowej wysłała i już wtedy wszystko uknuła by mnie zniszczyć.

I ta która najbardziej mnie zniszczyła najwiecej mnie nauczyła. Wiele mądrości mi przekazała. Przez lata na discord uchodziłam za osobę mentora - tego który poucza innych i który daje innym nauki. Ta rola na dłuższą metę jest bardzo męcząca. W mojej relacji z Mistyczką to ona była tą która mnie pouczała i dawała nauki. Do dziś mam zapisy konwersacji z nią i nawet jest porzuci mnie doszczętnie to zawsze będę jej miał i będę mógł czerpać z nich. Poprosiłem ją już dawno by była moją nauczycielką duchową i nawet jeśli ona porzuci mnie w nauczaniu to ja nie porzucę jej w uczeniu się. W sprawach międzyludzkich jest niezbyt mądra - o czym świadczy choćby odrzucanie mnie - ale w sprawach mistycznych jest bardzo mądra, o wiele więcej ode mnie i jej w nich bardziej niż sobie ufam. Napisała mi kiedyś żebym przeczytał wszystkie tomy Vox Patrum - czasopismo naukowe dotyczące antyku chrześcijańskiego (I-VIII w.) - i zrobię to. Może krocząc drogą samotnego pustelniczego overu.

#przegryw #zwiazki #autyzm #famemma #manletbirdcel #mistyczka #bagio

PS. I największy plot twist. Wcześniej walczyłem z autystami na discord - dłuższa historia. Gdy ją poznałem i dowiedziałem się że ma autyzm myślałem że to jest przeszkodą w naszej relacji. Ja ADHD, ona autyzm - miłość tragiczna. Teraz raptem 13 dni temu odkryłem że sam mam autyzm i jestem wielki autysta. To jeszcze bardziej zbliżyło moją duszę do jej duszy. Ach! Oby skoczyło się dobrze!

Niech rozpocznie się overem
Niech zakończy się beginem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach