Wpis z mikrobloga

@ish_waw: Ale to się może stać. Pis od 5 lat ma lekko ponad 30 poparcia i mu nie spada. Mimo, że wychodzi ile nakradli. Mimo kompromitacji jakie zaliczali pisowcy na najwyższych urzędach. Mimo zmarnowanych pieniędzy na inwestycje typu Ostrołęka, Olefiny, Izera. Mimo braku reform czegokolwiek z czym jest w kraju problem. No i oczywiście mimo wprowadzania ustroju autorytarnego.

Konfedepis jeszcze może być u władzy. I to nawet po śmierci Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@Kusher: oczywiście że uda i póki co są na dobrej drodze. Koalicja dowozi tylko prosocjalne postulaty, ewentualnie chce posmarować ludzia na jdg przy czym kompletnie olewa klasę średnią na etacie która im wygrała te wybory.
Jako że ta ostatnią grupę wszyscy mają równie bardzo w dupie to po prostu nie pójdzie ona do wyborów.
Niska frekwencja to wygrana PiSu.
  • Odpowiedz
@-pafel: Od kiedy interesuję się polityką, to główną historią opowiadaną w kampaniach wyborczych jest rozliczanie przeciwników. Nawet gdy PiS drugi raz szedł po sejm, to mówili o rozliczaniu PO, kek. xD Takie historyjki jak "zamiast liści będą wisieć" to dobra narracja dla debili, a tych niestety w Polsce jest wielu. Łatwo ich omamić wizją stawiania wrogów przed sądami. xd
  • Odpowiedz
@ish_waw: więcej tych gróźb, więcej. Kompletnie nie rozumiem, czemu nie bierze się za to prokuratura. Przecież to jest jawne zastraszanie urzędników rozliczających PiS.
  • Odpowiedz
tak XDD


@fastmotion:

tak. Konfa to partia trochę dziecinna i niepoważna. Poważni politycy nie ustawiają takich profilowych, a partie nie zajmują się sprzedażą energetyków xd


@Tymajster: aaa, ok xD bo już widziałem kilka razy screeny z twittera tutaj z tego profilu i myślałem że to jest jakiś satyryczny profil XDD
  • Odpowiedz
Mimo, że wychodzi ile nakradli.


umiesz wymienić konkretne sprawy i nazwiska z wyrokami?

Mimo kompromitacji jakie zaliczali pisowcy na najwyższych urzędach.


Nie
  • Odpowiedz
politykom koalicji demokratycznej “wielkim odwetem”.


przypominam, że grożą "koalicji demokratycznej" użyciem dokładnie takich samych "demokratycznych" środków, jakimi "demokratyczna koalicja" operuje.

Tak swoją drogą to uwielbiam te fikołki zajadłych demokratów: możecie głosować na kogo chcecie, o ile tylko pochodzi z puli opcji, którą akceptujemy. Genialne!

@ish_waw:
  • Odpowiedz
Klasa średnia nie robi na etacie, a ja już to tylko jako dodatek do np. prywatnej praktyki lekarskiej.

@miku555: Przecież ty nie wiesz co ten termin oznacza, więc po co w ogóle się wypowiadasz? Na wykopie nie ma przymusu pisania postów.
fastmotion - > Klasa średnia nie robi na etacie, a ja już to tylko jako dodatek do np...

źródło: IMG_4275

Pobierz
  • Odpowiedz