Wpis z mikrobloga

@NdFeB: Ta dziewczyna jest bardzo toksyczna i szkodliwa społecznie. Ona robi z siebie wielką silną i niezależną kobietę sukcesu ponieważ ma onlyfansa a do tego promuje to innym kobietom jako bardzo dobry sposób na życie.
  • Odpowiedz
@NdFeB: 100 tys dolarow miesiecznie...
tak tak, a siedzi z jakimis przegrywami w gownostudiu na jakims gownokanale. Te historyjki mozna sobie miedzy bajki wsadzic.
Ona brzydka nie jest, ale gwiazek jak ona jes tysiace w necie i to ladniejszych i za dramo. Juz widze jak jej placa 100 tys dolarow miesiecznie ludzie zeby ogladac zwyklego sredniaka w tej dziedzinie XD
Bajki zeby sie wypromowac i udawanie kogos kim sie nie
  • Odpowiedz
100 tys dolarow miesiecznie...


@pendzoncy_jez: To akurat też jest prawda, zarabia 100k miesięcznie niby jest taka rozchwytywana, ale siedzi na wywiadzie jakichś no namów w Polsce gdzie popularna jest podobno w USA XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: @paki82 @pendzoncy_jez mnie dziwi to że wpisując jej nick w google mamy wszystko za darmo, filmy, zdjęcia do wyboru do koloru. Takich blondi w branży są tysiące niczym się nie wyróżnia więc po co ludzie za to płacą? Też pierwszy raz slysze więc żadna z niej gwiazda
  • Odpowiedz
mnie dziwi to że wpisując jej nick w google mamy wszystko za darmo, filmy, zdjęcia do wyboru do koloru. Takich blondi w branży są tysiące niczym się nie wyróżnia więc po co ludzie za to płacą? Też pierwszy raz slysze więc żadna z niej gwiazda


@NdFeB: Nie wiem, szczerze nie sprawdzałem. Kiedyś przez przypadek trafiłem na jakiś jej film na youtube gdzie mówiła chyba, że rzuciła studia i OF założyła
  • Odpowiedz
@NdFeB: no dobra, ale po co fascynować się prostytutkami i prowadzeniem z nimi wywiadów? Jak dla mnie każdy kanał który ma na swoim kanale wielkie odkrywanie jak to jest ekscytujące agencyjnie dawać d--y za pieniądze jest to skreślenia i usunięcia suba
  • Odpowiedz
@NdFeB: znaczy ona ma fajny ton głosu i może się podobać. Ale przecież nie będę słuchał jakie to ona ma tam emocjonalne opowieści z tego jak się puszcza.

Problem jest jeden i jest to to, że żyjemy w czasach gdzie nic za bardzo nie trzeba robić żeby przeżyć. Wręcz dochodzi do kuriozium, gdzie ktoś kto jest prostytutką, może wychodzić na tym lepiej niż człowiek pracujący. Więc siłą rzeczy staje się
  • Odpowiedz
@Cztero0404:

Kiedyś przez przypadek trafiłem na jakiś jej film na youtube gdzie mówiła chyba, że rzuciła studia i OF założyła robiąc z siebie kobietę sukcesu


OF był wcześniej, finansowała sobie nim studia w USA ale że nagrywała dwuznaczne (czasem nawet jednoznaczne) TikToki na terenie uczelni i ja za to w------i a nie że odeszła by of robić xD
  • Odpowiedz
@NdFeB: wiadomo, nie jest to najbardziej szlachetny zawód, ale szczerze mówiąc to z wiekiem coraz bardziej przestaje mnie to dziwić. jakie są alternatywy dla dziewczyn które są ładne ale niezbyt mądre?

a) bogaty mąż, co często sprowadza się to tego samego a nie daje żadnej gwarancji
b) niższa posada w korpo i kredyt na 30 lat. o tak, przykładny obywatel

ostatecznie większość ludzi i tak robi coś, czego raczej by
  • Odpowiedz
@NdFeB: Jeszcze przypięli komentarz w którym autor uważa, że to co ta laska robi to nie jest p---------a XD Fajny fikoł, na bank nie będę na ten kanał zaglądać
  • Odpowiedz