Wpis z mikrobloga

Miraski, ruszam w kolejną podróż, tym razem #rower pociągiem lecę do #gdansk a potem polską wschodnią i szlakiem #greenvelo do #chelm i #lublin no chyba że mi starczy urlopu to może dalej ( ͡º ͜ʖ͡º)
Po drodze odwiedzę też #bialystok #suwalki i #elblag no i pomniejsze meisjcowosci - jak by ktoś chciał zbić pionę albo wypić piwko to dawajcie znać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Trzymajcie kciuki za udaną podróż i żeby mi w szprychy patyk nie wpadł ( ͡º ͜ʖ͡º)
Z fartem
szaman136 - Miraski, ruszam w kolejną podróż, tym razem #rower pociągiem lecę do #gda...

źródło: temp_file476603310739942895

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
Powodzenia chłopaku!
Przejechałem już w jakiejś części tę trasę. Będzie pan zadowolony!
A jeszcze jestem ciekaw wrażeń z Chełma ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@krzyho dziękuję, no już dłuższy czas mnie kusiła ta trasa ale zawsze coś wypadało albo miałem inne plany, ale jako że sobie rower kupiłem w tym roku to działam. Miło mi słyszeć że ci się podobało, masz jakieś ulubione fragmenty ?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 9
@szaman136 to co chcesz przejechać to ja z kumplami robiłem w dwóch różnych wyprawach. Raz jechaliśmy odcinek Białystok - Olsztyn przez krainę wielkich jezior. Nie zdecydowaliśmy się jechać szlakiem greenvelo przy samej północnej granicy bo jest ponoć nudny (w stosunku do trasy przez Ełk, Mikołajki, Mrągowo itp).
Innym razem jechaliśmy z Przemyśla do Hajnówki. Jak dla.mnie to chyba jedna z najlepszych wycieczek a już trochę ich zrobiliśmy (wokół Tatr, veloDunajec, szlak
  • Odpowiedz
@szaman136: Ostrożnie z tymi dużymi butlami z tyłu, mam te same sakwy i jak z dużą prędkością z dużego krawężnika zjechałem to siła uderzenia + ciężar wody mi rozerwały te paski na dole co tą wode trzymają.
  • Odpowiedz
@krzyho @szaman136 Też polecę robić mazury przez mazury a nie Green velo. Północna cześć przy granicy to zadupie i nic tam nie ma, lepiej obrać trasę przez środek Mazur, Mrągowo, Giżycko, Mikołajki itp. Wydluzysz ale np do Olsztyna z Elbląga dojedziesz pociągiem, potem można jeszcze pokombinować.
  • Odpowiedz
  • 2
@Astf98 no i bym polecał następnym razem rozłożyć ciężar i zakupić jakaś torbę na kierownicę - tam wrzucasz najpotrzebniejsze rzeczy typu powerbank, portfel, jakieś chusteczki, scyzoryk, batony, okulary, etui, krem z filtrem i co tam jeszcze wejdzie a może się okazać przydatne na szybko. Caly bagaż na tyle to trochę gorsza jazda. Powodzenia. 0 złapanych gum.
  • Odpowiedz
  • 0
@AnalLog no zobaczę, bo już się nastawiłem trochę na trasę po szlaku ale może coś tam zboczę, dziś na pewno pod Braniewo będę chciał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@krzyho dziękuję, bardzo dobra sugestia, trochę nie byłem przekonany do sakwy na kierownicy bo się obawiałem że będzie mi się gorzej sterować rowerem ale przy następnej podróży to rozpatrze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Simfecstio chwila, czyli jedziesz z Olsztyna na południe, dobrze rozumiem? Jak nie masz jakiegoś bardziej zabójczego tempa to może uda się gdzieś spotkać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz