Wpis z mikrobloga

#hotelparadise UWAGA !! Wpis feministyczny!!!

Hej Mirabelki()
Wypatrzyłyście w tym sezonie jakieś ciacho”?

Bo ja kurna NIE(,)
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@amanda12: @Aida_Birchwood do pewnego momentu Vifon czyli Karol był moim liderem tej edycji …… ale już nie jest! Nigdy nie był w moim typie jeżeli chodzi o wygląd, przegrał butnością, wulgaryzmem i zupełną ignorancją i nieznajomością zasad i grzeczności w grupie(,)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: stricte estetycznie - bo dla mnie to są wiekowo przedszkolaki - ewentualnie żaden ¯\(ツ)/¯ale powiem Ci, ze na ulicy dzisiaj widziałam takiego ze oł maj fakin gaaad. Liczy się ??
  • Odpowiedz
@Rosalinea Dlatego mówię, tylko wygląd. Moim totalnym ideałem był El Presidente i Wojtek z HP7 (ten co był z Alicją później w parze). No ładniejszych panów niż oni nie widziałam.

Ps. Oprócz mojego chłopaka ofc
  • Odpowiedz
  • 1
@FCSTULEJ: hHahaha …. Skoro pytasz gdzie tu feminizm, to tak jak byś prosił o kastrację,.. Nie zadzieraj ze mną (). Masz fajnego, pracowitego i dość pokaźnego „WACUSIA” szkoda by mi było go uciąć (,)
  • Odpowiedz
@amanda12: Totalnie się zgadzam i do tego Wojtek wydaje się mieć poczucie humoru i dystans, czego nie pokazał w hp. Osobiście do tego dorzucę Bartka z hp8, za co za chwilę dostane zapewne burę ...... 3, 2,1 start
  • Odpowiedz
@gosia_s16: nie dostaniesz bury, bo to oczywiste, że czysto fizycznie Bartek był przystojny, to samo wcześniej wspomniany Mateusz Mil. W tym sezonie Karol ujdzie. Dużo dziewczyn nie chce się przyznać, że tacy mężczyźni im się podobają, bo w domu to wiadomo co tam hodują. Stary z zakolami, brzuchem piwnym i cycami rozmiar C. Ewentualnie w drugą stronę czyli suchoklates, który traci równowagę przy mocniejszym podmuchu wiatru.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: już tylko z wyglądu Karol ale ta fryzura... Hitem dla mnie i mega ciachem był Piotr z the Traitors. No mega mega mi się gość podobał. Ale to już dojrzały facet w moim wieku więc bez porównania do tych szczawików ☺️
  • Odpowiedz
@amanda12: El Presidente.... Jezuuu tak! Mój absolutny top of the top wszystkich edycji. Do dziś jestem w nim zakochana!

A w tym sezonie żaden. Jakieś takie dzieciaki bez jaj. Nawet biorąc pod uwagę sam wygląd to nie ma nikogo interesującego.
  • Odpowiedz