Wpis z mikrobloga

Znalazłem stronę umożliwiającą sprawdzenie właściciela samochodów w Czechach.

Rolls-Royce Cullinan zarejestrowany jest na Perfectmoto s.r.o.

Kamilu, kim jest Artur Łukasz Brzozowski?

Sto zarejestrowany jest na Roslin Corp s.r.o.

Dzisiaj zrobię nową część poświęconą samochodom.

Może ktoś w końcu się zainteresuje sprawą, bo nikt nie rejestruje samochodów po przypadkowych ludziach za granicą.

#budda #famemma #polskiyoutube #motoryzacja
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo nikt nie rejestruje samochodów po przypadkowych ludziach za granicą.


@10kobla: chyba, że to w sumie nie są jego samochody a ci ludzie mu je jedynie udostępniają na nagrywki, żeby mógł naganiać dzieciaki na ich produkty?
  • Odpowiedz
@10kobla: Dlaczego? Z tego samego powodu dla którego ostatni materiał zrobiłem chyba rok temu - brak czasu. Zresztą moje zainteresowania w tematyce kryminalnej sięgają przełomu 80/90 kiedy "powstawała nowa Polska", a ten świat był dla mnie obcy do niedawna. Inaczej mówi się o ludziach, którzy mają dzisiaj często 70 lat, albo już nie żyją niż o przestępczości, która jest aktywna. Jak zapytam typa, który ostatnie przestępstwo popełnił 20 czy 30
  • Odpowiedz
  • 20
@kryminalnykwadrans: Ja jestem wyluzowany. Tylko wszędzie mówię, że zainteresowałem się z powodu brata. To nie oznacza, że robię to wyłącznie dla brata.

Jednym z późniejszych powodów jest to, że Budda czuje się na tyle mocny, że nikt mu nic nie zrobi. Jeszcze gorsze, że ma rację. Nikt nie tyka jego tematu.
  • Odpowiedz
@kryminalnykwadrans:

Dlaczego? Z tego samego powodu dla którego ostatni materiał zrobiłem chyba rok temu - brak czasu


Ostatnio jesteś dość aktywny w temacie, więc nie wierzę że nie znalazłbyś kilku czy kilkunastu minut żeby opisać o co kaman z tymi Czechami.
  • Odpowiedz
@10kobla: No, a tak logicznie: Kto i ktore media maja to tykac? Te, ktore zrobily z niego bohatera? Te za ktorymi stoja ludzie powiazani z tym biznesem? Przeciez to jest jeden fapcyrkiel. Pewnie można to ładnie rozbić, ale potrzeba na to czasu. Trzeba tez jednak znac uklady towarzyskie bo KRSy to tylko bezposrednie powiazania, ktore i tak sie urywaja.

Budda to młody Owsiak. Potrzeba mocnego materiału. Choc dla jego widzow
  • Odpowiedz
@Domen85: Jak zerkniesz na KRSy, profile spolek pewnych ludzi i nazwijmy to ich hobby to wyjdzie Ci idealny, a moze nie idealny, ale typowy schemat grup przestepczych zajmujacych sie przestepczoscia i praniem kasy. To czy tak jest w tym przypadku? Nie napisze, ze tak jest bo nie mam na to dowodow. Nie wierze jednak w takie sukcesy i niezaleznosc ludzi pokroju Buddy. Autor materiałów dojdzie pewnie do tego z pomocą
  • Odpowiedz