Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Basiura89:

nie, nikt inny ani ja sama nie jestem w stanie przemówić sobie do rozsądku, tak samo wszyskie obejrzane poradniki, podcasty i inne gówna nie dały nic, nawet w 1% nie było lepiej, nie da się "zmienić myślenia", po prostu k---a nie da jak masz wrodzone predyspozycje do bycia s----------m p-----m bez powodu
  • Odpowiedz
@Zoyav: tl;dr rytualizacja. też często myję/dezynfekuję łapy i rzeczy, no może nie 3x pod rząd ale jednak.

Ja jeszcze marnuję pewnie w hui ręcznika papierowego, bo po każdym głupim zrobieniu czegoś w kuchni albo umyciu czegoś trzeba przetrzeć/wytrzeć do sucha bo inaczej pierre doletz drażni.
  • Odpowiedz
@Zoyav a może jednak podzielenie się z rodzicem, kimś z rodziny lub przyjaciółką czy kimś komu ufasz lub po prostu udanie się do jakiegoś specjalisty (pamiętaj, że pierwszy z brzegu nie spełni Twoich oczekiwań, bardzo często to pały które robią to na o-------l) szukanie pomocy, skoro widzisz że to przeszkadza Ci to nic złego. Możesz ewentualnie próbować zmniejszać natężenie rytuału odejmując elementy, jeśli to możliwe.
  • Odpowiedz
  • 1
a może jednak podzielenie się z rodzicem, kimś z rodziny lub przyjaciółką czy kimś komu ufasz


@minus273: czy uważasz, że dodałam tag #samotnosc dla zabawy i że gdybym miała kogoś zaufanego, to bym pisała na wykopie o tym?
  • Odpowiedz